like product+8 więcej+5 więcejUND GRETELEBEN Liquid Foundation • Podkład w płynieod 200,56 zł30 ml (6685,33 zł / 1 l)
like product+5 więcej+2 więcejUND GRETELMilte Foundation Stick • Podkład w sztyfcieod 102,96 zł30 g (3432,00 zł / 1 kg)
like productUND GRETELWOLKEN SPF 50 Compact Powder • Kompaktowy puderod 183,12 zł9 g (203,47 zł / 10 g)
like productUND GRETELPOWDER ROSE by Marlene TAGAROT Lipstick • Zestaw do makijażu twarzy257,24 zł1 szt. (257,24 zł / 1 pcs)
like productUND GRETELVLITTER Natural Face & Body Glow • Rozświetlaczod 139,52 zł30 ml (4650,67 zł / 1 l)
like productUND GRETELReine Natural Cleansing Oil • Olejek oczyszczający139,75 zł100 ml (1397,50 zł / 1 l)
like productUND GRETELIgle Translucent Setting Powder 01 • Puder utrwalający165,68 zł6.5 g (254,89 zł / 10 g)
like productUND GRETELReine Tuch 100% Organic Cotton • Chusteczka oczyszczająca17,44 zł1 szt. (17,44 zł / 1 pcs)
like product2 Dostępne koloryUND GRETELSunne Contouring Powder • Paleta do makijażuod 174,40 zł13 g (13 415,38 zł / 1 kg)
like productUND GRETELPOWDER ROSE by Marlene IMBE Eye Shadow • Zestaw do makijażu twarzy370,60 zł1 szt. (370,60 zł / 1 pcs)