like productSweedEyelash Growth Serum • Serum do rzęsod 192,28 złSugerow.213,64 zł (-10%)3 ml (640,93 zł / 10 ml)
like productSweedCloud Mascara • Tusz do rzęsod 109,00 złSugerow.122,08 zł (-11%)12 ml (9083,33 zł / 1 l)
like productSweedLash Lift Mascara • Tusz do rzęsod 98,10 złSugerow.109,00 zł (-10%)8 ml (122,63 zł / 10 ml)
like productSweedSatin Coal Eyeliner • Eyelinerod 82,40 złSugerow.91,56 zł (-10%)1.35 g (610,37 zł / 10 g)
like productSweedCloud Mascara Deluxe Mini • Tusz do rzęs70,63 złSugerow.78,48 zł (-10%)5 g (141,26 zł / 10 g)
like product+2 więcejSweedSatin Eyeliner • Eyelinerod 90,25 złSugerow.100,28 zł (-10%)1 g (902,50 zł / 10 g)
like productSweedSweed Lashes • Klej do rzęs44,00 złSugerow.52,32 zł (-16%)1 szt. (44,00 zł / 1 pcs)
like productSweedNikki Defined Underlash • Rzęsy56,46 złSugerow.80,66 zł (-30%)1 szt. (56,46 zł / 1 pcs)
like productSweedNikki No Lash-Lash • Rzęsy94,00 złSugerow.109,00 zł (-14%)1 szt. (94,00 zł / 1 pcs)