like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Powder • Puder do włosów85,90 złSugerow.98,06 zł (-12%)8 ml (107,38 zł / 10 ml)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Mousse • Krem do stylizacji88,99 złSugerow.98,06 zł (-9%)200 ml (444,95 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Texturizer • Spray do włosów85,90 złSugerow.98,06 zł (-12%)300 ml (286,33 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Paste • Pasta do włosów85,90 złSugerow.98,06 zł (-12%)65 ml (1321,54 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Thickener • Spray do układania włosów88,70 złSugerow.98,06 zł (-10%)200 ml (443,50 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Definer • Krem do włosów85,90 złSugerow.98,06 zł (-12%)150 ml (572,67 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Flexible • Spray do włosów67,82 złSugerow.98,06 zł (-31%)300 ml (226,07 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Salt • Spray do włosów85,90 złSugerow.98,06 zł (-12%)200 ml (429,50 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Strong • Spray do włosówod 37,02 zł100 ml (370,20 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Jelly • Żel do włosów81,42 złSugerow.102,42 zł (-21%)150 ml (542,80 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Miracle • Krem do stylizacji78,67 złSugerow.98,06 zł (-20%)50 ml (1573,40 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Coat • Spray do włosów66,00 złSugerow.98,06 zł (-33%)300 ml (220,00 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Mud • Pasta do włosów85,90 złSugerow.98,06 zł (-12%)65 ml (1321,54 zł / 1 l)
like productSchwarzkopf Professional Session LabelThe Serum • Serum do włosów65,00 złSugerow.98,06 zł (-34%)100 ml (650,00 zł / 1 l)