like product+11 więcej+8 więcejMACLipglass • Błyszczyk do ustod 89,00 złSugerow.113,36 zł (-21%)3.1 ml (287,10 zł / 10 ml)
like product+10 więcej+7 więcejMACLIPGLASS AIR • Błyszczyk do ustod 93,75 złSugerow.117,72 zł (-20%)5 ml (187,50 zł / 10 ml)
like product+5 więcej+2 więcejMACSquirt Plumping Gloss Stick • Błyszczyk do ustod 97,50 złSugerow.117,72 zł (-17%)2.3 g (423,91 zł / 10 g)
Limitedlike productMACViva Glam x Chappell Roan Lipglass Air Non-Sticky Gloss Lipgloss • Błyszczyk do ust117,72 zł15 ml (7848,00 zł / 1 l)
like productMACMini Lipglass • Błyszczyk do ust60,00 złSugerow.74,12 zł (-19%)2.4 g (250,00 zł / 10 g)
like productMACLipglass Clear • Błyszczyk do ust90,00 złSugerow.117,72 zł (-24%)15 ml (6000,00 zł / 1 l)
like product4 Dostępne koloryMACLipglass Air Mini • Błyszczyk do ustod 60,00 złSugerow.74,12 zł (-19%)2.6 ml (230,77 zł / 10 ml)
Limitedlike productMACMetamorphosis Spring Collection Lipglass Blow • Błyszczyk do ust99,00 złSugerow.126,44 zł (-22%)5 ml (198,00 zł / 10 ml)