Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Szampon do włosówod 85,02 zł250 ml (340,08 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler • Krem do włosów122,08 zł100 ml (1220,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses rich repair szampon odbudowujący - nowa formuła • Szampon do włosówod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)100 ml (388,40 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses bond pro Dualsenses bond pro • Odżywkaod 52,97 złSugerow.58,86 zł (-10%)100 ml (529,70 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Conditioner przeciw żółtym tonom - nowa formuła • Odżywkaod 52,97 złSugerow.58,86 zł (-10%)100 ml (529,70 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Dualsenses blondes & highlights • Serum do włosówod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)50 ml (776,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses scalp specialist Sensitive • Szampon do włosów85,02 zł250 ml (340,08 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Kuracja bez spłukiwania122,08 zł75 ml (1627,73 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses curls & waves definiujący Conditioner - nowa formuła • Odżywkaod 95,92 zł200 ml (479,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights 60-sekundowa kuracja pielęgnacyjna - nowa formuła • Kuracja do włosówod 29,43 złSugerow.32,70 zł (-10%)50 ml (588,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses bond pro Dualsenses bond pro • Kuracja do włosówod 109,00 złSugerow.115,54 zł (-6%)200 ml (545,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Brillanz Conditioner - nowa formuła • Odżywkaod 58,86 zł100 ml (588,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Brillanz Serum Spray • Serum do włosówod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)50 ml (776,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Brillanz • Szampon do włosówod 43,16 zł100 ml (431,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses sun reflects After-Sun Hair & Body Shampoo • Szampon do włosówod 43,16 zł100 ml (431,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses sun reflects spray ochronny UV - nowa formuła • Kuracja bez spłukiwaniaod 43,16 zł50 ml (863,20 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses just smooth dyscyplinujący Conditioner - nowa formuła • Odżywkaod 95,92 zł200 ml (479,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses ultra volume wzmacniający Conditioner - nowa formuła • Odżywkaod 95,92 zł200 ml (479,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Dualsenses color • Krem do włosów122,08 zł75 ml (1627,73 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses just smooth olejek dyscyplinujący - nowa formuła • Olejek do włosów79,90 złSugerow.122,08 zł (-35%)100 ml (799,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses ultra volume spray wzmacniający - nowa formuła • Kuracja bez spłukiwania102,46 zł150 ml (683,07 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses scalp specialist fluid nawilżający i balansujący do skóry głowy - nowa formuła • Pielęgnacja skóry głowy77,67 złSugerow.130,80 zł (-41%)150 ml (517,80 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Maska do włosówod 59,89 złSugerow.115,54 zł (-48%)200 ml (299,45 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Odżywka95,92 zł200 ml (479,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Kuracja do włosów115,54 zł200 ml (577,70 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Płyn do włosów31,39 zł20 ml (1569,50 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Maska do włosów65,00 złSugerow.115,54 zł (-44%)200 ml (325,00 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Brilliance Shampoo • Szampon do włosówod 8,07 zł30 ml (269,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich 60-sekundowa kuracja pielęgnacyjna - nowa formuła • Kuracja do włosów109,00 złSugerow.115,54 zł (-6%)200 ml (545,00 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Odżywka18,75 zł30 ml (625,00 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Płyn do włosów42,29 zł20 ml (2114,50 zł / 1 l)