like productGoldwellStylesign Texture Pasta teksturyzująca Roughman • Pasta do włosówod 43,00 złSugerow.63,66 zł (-32%)50 ml (860,00 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Volume • Spray do nasady włosówod 39,00 złSugerow.51,01 zł (-24%)75 ml (520,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses scalp specialist serum przeciw wypadaniu włosów - nowa formuła • Kuracja bez spłukiwania139,52 zł150 ml (930,13 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses pure hydration nawilżający Conditioner - nowa formuła • Odżywkaod 58,86 zł100 ml (588,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses rich repair odbudowujące serum w sprayu - nowa formuła • Kuracja bez spłukiwaniaod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)50 ml (776,80 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Hairspray Mocny lakier do włosów • Spray do włosówod 19,80 złSugerow.31,83 zł (-38%)75 ml (264,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Kräftigender Shampoo - Neue Formulierung • Szampon do włosówod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)100 ml (388,40 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses rich repair odbudowujący Conditioner - nowa formuła • Odżywkaod 52,97 złSugerow.58,86 zł (-10%)100 ml (529,70 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Heat Styling Serum wygładzające w sprayu • Spray wygładzający54,90 złSugerow.109,00 zł (-50%)100 ml (549,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses rich repair Serum 6 efektów - nowa formuła • Serum do włosów119,90 zł100 ml (1199,00 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Suchy spray teksturyzujący • Spray teksturyzującyod 39,00 złSugerow.51,01 zł (-24%)75 ml (520,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses curls & waves spray definiujący - nowa formuła • Kuracja bez spłukiwania102,46 zł150 ml (683,07 zł / 1 l)
Limitedlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects • Zestaw do pielęgnacji włosów81,10 zł1 szt. (81,10 zł / 1 pcs)
like productGoldwellDualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Szampon do włosów48,88 złSugerow.91,56 zł (-47%)300 ml (162,93 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Volume Wypełniająca pianka ujarzmiająca • Pianka utrwalającaod 18,04 złSugerow.31,83 zł (-43%)75 ml (240,53 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Kuracja bez spłukiwania26,60 zł30 ml (886,67 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls Wosk żelowy o wysokim połysku • Wosk do włosów53,32 złSugerow.98,10 zł (-46%)100 ml (533,20 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses pure hydration szampon nawilżający - nowa formuła • Szampon do włosówod 43,16 zł100 ml (431,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses just smooth serum 6 efektów - nowa formuła • Serum do włosów119,90 zł100 ml (1199,00 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Heat Styling Blow Dry & Texture Spray • Spray teksturyzujący59,07 złSugerow.104,64 zł (-44%)200 ml (295,35 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 spray nawilżający – nowa formuła • Kuracja bez spłukiwaniaod 43,16 zł50 ml (863,20 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Smooth Spray nabłyszczający • Spray nadający połyskod 51,92 złSugerow.98,10 zł (-47%)150 ml (346,13 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses rich repair ekspresowa kuracja pielęgnacyjna - nowa formuła • Kuracja do włosówod 29,43 złSugerow.32,70 zł (-10%)50 ml (588,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses rich repair 60-sekundowa kuracja pielęgnacyjna - nowa formuła • Kuracja do włosówod 17,00 zł20 ml (850,00 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Heat Styling Balsam wygładzający • Krem wygładzający58,07 złSugerow.109,00 zł (-47%)100 ml (580,70 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses men Hair & Body Shampoo • Szampon do włosówod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)100 ml (388,40 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses ultra volume Dualsenses ultra volume • Szampon do włosówod 85,02 zł250 ml (340,08 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Hairspray Bardzo mocny lakier do włosów • Spray do włosów53,79 złSugerow.98,10 zł (-45%)300 ml (179,30 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls Żel utrwalający • Żel do włosów51,92 złSugerow.98,10 zł (-47%)150 ml (346,13 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Kuracja bez spłukiwania26,60 zł30 ml (886,67 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Kuracja bez spłukiwania62,76 złSugerow.102,46 zł (-39%)150 ml (418,40 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses bond pro Repair & spray odbudowujący strukturę - nowa formuła • Odżywka w sprayuod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)50 ml (776,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses bond pro 60-sekundowa kuracja pielęgnacyjna - nowa formuła • Kuracja do włosów32,70 zł50 ml (654,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses just smooth szampon dyscyplinujący - nowa formuła • Szampon do włosówod 50,90 złSugerow.85,02 zł (-40%)250 ml (203,60 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Volume Wypełniająca pianka Brilliance • Pianka utrwalająca55,07 złSugerow.98,10 zł (-44%)300 ml (183,57 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Puder na odrosty141,70 zł3.7 g (382,97 zł / 10 g)
like productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Szampon do włosów51,50 złSugerow.85,02 zł (-39%)250 ml (206,00 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Pasta matująca • Pasta do włosówod 38,76 złSugerow.63,66 zł (-39%)50 ml (775,20 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Odżywka75,90 złSugerow.109,00 zł (-30%)200 ml (379,50 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Men Thickening Shampoo • Szampon do włosów47,33 złSugerow.91,56 zł (-48%)300 ml (157,77 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Szampon do włosówod 36,05 złSugerow.44,04 zł (-18%)100 ml (360,50 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Maska do włosówod 29,63 złSugerow.37,50 zł (-21%)50 ml (592,60 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Puder na odrosty85,71 złSugerow.141,70 zł (-40%)3.7 g (231,65 zł / 10 g)
like productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Żel do włosów53,60 złSugerow.100,28 zł (-47%)150 ml (357,33 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Hairspray Skompresowany elastyczny lakier do włosów • Spray do włosów51,92 złSugerow.98,10 zł (-47%)150 ml (346,13 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Spray do włosówod 31,78 złSugerow.53,19 zł (-40%)75 ml (423,73 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Odżywkaod 55,87 złSugerow.95,92 zł (-42%)200 ml (279,35 zł / 1 l)
like product3 Dostępne koloryGoldwellSoft Color 10P • Farba półtrwała do włosówod 54,09 złSugerow.81,75 zł (-34%)125 ml (432,72 zł / 1 l)