Nowośćlike productGoldwellDualsenses ultra volume wzmacniający Conditioner - nowa formuła • Odżywkaod 95,92 zł200 ml (479,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Dualsenses color • Krem do włosów122,08 zł75 ml (1627,73 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses just smooth olejek dyscyplinujący - nowa formuła • Olejek do włosów79,90 złSugerow.122,08 zł (-35%)100 ml (799,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses ultra volume spray wzmacniający - nowa formuła • Kuracja bez spłukiwania102,46 zł150 ml (683,07 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses scalp specialist fluid nawilżający i balansujący do skóry głowy - nowa formuła • Pielęgnacja skóry głowy77,67 złSugerow.130,80 zł (-41%)150 ml (517,80 zł / 1 l)
Limitedlike productGoldwellWiesnbummel Goldwell x Cathy Hummels StyleSign Set • Zestaw do stylizacji włosów128,49 złSugerow.183,56 zł (-30%)1 szt. (128,49 zł / 1 pcs)
Limitedlike productGoldwellStylesign Podróżny zestaw zapoznawczy • Zestaw do stylizacji włosów111,18 zł1 szt. (111,18 zł / 1 pcs)
like productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Maska do włosówod 59,89 złSugerow.115,54 zł (-48%)200 ml (299,45 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Odżywka95,92 zł200 ml (479,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Kuracja do włosów115,54 zł200 ml (577,70 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Płyn do włosów31,39 zł20 ml (1569,50 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Maska do włosów65,00 złSugerow.115,54 zł (-44%)200 ml (325,00 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls Krem definiujący • Krem do stylizacji72,50 złSugerow.109,00 zł (-33%)150 ml (483,33 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Brilliance Shampoo • Szampon do włosówod 8,07 zł30 ml (269,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich 60-sekundowa kuracja pielęgnacyjna - nowa formuła • Kuracja do włosów109,00 złSugerow.115,54 zł (-6%)200 ml (545,00 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Odżywka18,75 zł30 ml (625,00 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Płyn do włosów42,29 zł20 ml (2114,50 zł / 1 l)