like productGoldwellDualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Maska do włosówod 18,75 zł25 ml (750,00 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Heat Styling Spray do codziennego suszenia • Spray do układania włosów58,00 złSugerow.109,00 zł (-47%)200 ml (290,00 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Spray z solą morską • Spray teksturyzujący61,11 złSugerow.104,64 zł (-42%)200 ml (305,55 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses scalp specialist szampon przeciwłupieżowy • Szampon do włosów56,40 złSugerow.85,02 zł (-34%)250 ml (225,60 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Ultra Volume Wzmacniający Shampoo • Szampon do włosów8,22 zł30 ml (274,00 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Odżywka64,05 złSugerow.109,00 zł (-41%)200 ml (320,25 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Smooth Krem BB do suszenia powietrzem • Krem do stylizacjiod 57,66 złSugerow.109,00 zł (-47%)125 ml (461,28 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Maska do włosówod 54,70 złSugerow.115,54 zł (-53%)200 ml (273,50 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Rich Repair Dualsenses rich repair • Szampon do włosów8,07 zł30 ml (269,00 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Stylesign • Olejek do włosówod 43,50 złSugerow.71,07 zł (-39%)50 ml (870,00 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Szampon do włosów50,90 złSugerow.85,02 zł (-40%)250 ml (203,60 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Szampon do włosów53,30 złSugerow.85,02 zł (-37%)250 ml (213,20 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Suchy wosk w sprayu • Żel do włosów64,00 złSugerow.98,10 zł (-35%)150 ml (426,67 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls Nieobciążający fluid • Płyn do włosów56,71 złSugerow.109,00 zł (-48%)150 ml (378,07 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Przeciw żółtym odcieniom • Szampon do włosówod 50,50 złSugerow.85,02 zł (-41%)250 ml (202,00 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses color extra rich Brilliance Shampoo • Szampon do włosów45,12 złSugerow.85,02 zł (-47%)250 ml (180,48 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Wosk definiujący • Wosk do włosów50,05 złSugerow.98,10 zł (-49%)75 ml (667,33 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Silver Silver Shampoo • Szampon do włosów51,50 złSugerow.85,02 zł (-39%)250 ml (206,00 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Krem kształtujący • Krem do stylizacji51,92 złSugerow.98,10 zł (-47%)75 ml (692,27 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Bond Pro Wzmacniający Shampoo • Szampon do włosówod 43,97 złSugerow.85,02 zł (-48%)250 ml (175,88 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Szampon do włosów42,57 złSugerow.85,02 zł (-50%)250 ml (170,28 zł / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Odżywka56,97 złSugerow.95,92 zł (-41%)200 ml (284,85 zł / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Żel do stylizacji Lagoom Jam • Żel do włosówod 32,92 złSugerow.63,66 zł (-48%)75 ml (438,93 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Kuracja do włosówod 32,70 zł50 ml (654,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights szampon nadający kolor - nowa formuła • Szampon do włosów85,02 zł250 ml (340,08 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Tiefenreinigendes Shampoo - Neue Formulierung • Szampon do włosówod 85,02 zł250 ml (340,08 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses curls & waves szampon definiujący skręt - nowa formuła • Szampon do włosówod 85,02 zł250 ml (340,08 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses scalp specialist zagęszczający • Szampon do włosów85,02 zł250 ml (340,08 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights szampon przeciw żółtym odcieniom - nowa formuła • Szampon do włosówod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)100 ml (388,40 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich • Szampon do włosówod 85,02 zł250 ml (340,08 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler • Krem do włosów122,08 zł100 ml (1220,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses rich repair szampon odbudowujący - nowa formuła • Szampon do włosówod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)100 ml (388,40 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses bond pro Dualsenses bond pro • Odżywkaod 52,97 złSugerow.58,86 zł (-10%)100 ml (529,70 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Conditioner przeciw żółtym tonom - nowa formuła • Odżywkaod 52,97 złSugerow.58,86 zł (-10%)100 ml (529,70 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Dualsenses blondes & highlights • Serum do włosówod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)50 ml (776,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses scalp specialist Sensitive • Szampon do włosów85,02 zł250 ml (340,08 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Kuracja bez spłukiwania122,08 zł75 ml (1627,73 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses curls & waves definiujący Conditioner - nowa formuła • Odżywkaod 95,92 zł200 ml (479,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights 60-sekundowa kuracja pielęgnacyjna - nowa formuła • Kuracja do włosówod 29,43 złSugerow.32,70 zł (-10%)50 ml (588,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses bond pro Dualsenses bond pro • Kuracja do włosówod 109,00 złSugerow.115,54 zł (-6%)200 ml (545,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Brillanz Conditioner - nowa formuła • Odżywkaod 58,86 zł100 ml (588,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Brillanz Serum Spray • Serum do włosówod 38,84 złSugerow.43,16 zł (-10%)50 ml (776,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses color Brillanz • Szampon do włosówod 43,16 zł100 ml (431,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses sun reflects After-Sun Hair & Body Shampoo • Szampon do włosówod 43,16 zł100 ml (431,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses sun reflects spray ochronny UV - nowa formuła • Kuracja bez spłukiwaniaod 43,16 zł50 ml (863,20 zł / 1 l)
Nowośćlike productGoldwellDualsenses just smooth dyscyplinujący Conditioner - nowa formuła • Odżywkaod 95,92 zł200 ml (479,60 zł / 1 l)