like product+19 więcej+16 więcejESTÉE LAUDERPure Color Creme Lipstick • Szminkaod 146,99 złSugerow.200,56 zł (-27%)3.5 g (419,97 zł / 10 g)
like product+3 więcejESTÉE LAUDERPure Color Melt on Glosstick • Szminkaod 125,00 złSugerow.200,56 zł (-38%)1.8 g (694,44 zł / 10 g)
like product+20 więcej+17 więcejESTÉE LAUDERPure Color Matte Lipstick • Szminkaod 152,59 złSugerow.200,56 zł (-24%)3.5 g (435,97 zł / 10 g)
like product+9 więcej+6 więcejESTÉE LAUDERPure Color Explicit Matte Lipstick • Szminkaod 149,00 złSugerow.200,56 zł (-26%)0.7 g (2128,57 zł / 10 g)
like product+9 więcej+6 więcejESTÉE LAUDERPure Color Explicit Slick Shine Lipstick • Szminkaod 164,25 złSugerow.200,56 zł (-18%)7 g (234,64 zł / 10 g)
like product+4 więcej+1 więcejESTÉE LAUDERPure Color Matte Lipstick Refill • Szminkaod 109,00 złSugerow.152,60 zł (-28%)3.5 g (311,43 zł / 10 g)
like productESTÉE LAUDERPure Color Creme Lipstick Refill • Szminka112,49 złSugerow.152,60 zł (-26%)3.5 g (321,40 zł / 10 g)
like product+1 więcejESTÉE LAUDERPure Color Hi-Lustre Lipstick • Szminkaod 161,25 złSugerow.200,56 zł (-20%)3.5 g (460,71 zł / 10 g)
Nowośćlike product4 Dostępne koloryESTÉE LAUDERPure Color Melt On Shimmer Stick • Szminkaod 174,40 zł2 g (872,00 zł / 10 g)