like product+2 więcejessenceNATURAL MATTE MOUSSE FOUNDATION • Podkład w musieod 17,40 zł16 g (1087,50 zł / 1 kg)
like product+18 więcej+15 więcejessencesilky BLUR Hydrating Longwear • Podkład w płynieod 24,71 zł30 ml (823,67 zł / 1 l)
Nowośćlike product+12 więcej+9 więcejessencesilky CUSHION FOUNDATION • Podkład w poduszceod 21,76 zł12 g (1813,33 zł / 1 kg)
like product+4 więcej+1 więcejessencestay ALL DAY 16h long-lasting • Podkład w płynieod 18,70 zł30 ml (623,33 zł / 1 l)
like productessencebounce & blend double-sided silicone brush Nr. 01 • Pędzelek do podkładu13,46 zł1 szt. (13,46 zł / 1 pcs)
like productessenceI LOVE FLAWLESS SKIN matt + full coverage • Podkład w płynieod 26,99 zł30 ml (899,67 zł / 1 l)
like product+41 więcej+38 więcejessenceFOUNDATION stick • Podkład w sztyfcieod 17,99 złSugerow.21,76 zł (-17%)10 g (1799,00 zł / 1 kg)
like productessenceBRIGHTEN UP! • Podkład w poduszce19,15 złSugerow.23,94 zł (-20%)12 g (1595,83 zł / 1 kg)