like productDr. MelaxinBP Spicule Plumping Lip Shot Maxi • Maska do ust60,82 zł4 ml (152,05 zł / 10 ml)
like productDr. MelaxinTX Retinalsome Double Effect Eye Cream • Krem pod oczy117,52 złSugerow.130,58 zł (-10%)40 g (2938,00 zł / 1 kg)
like productDr. MelaxinPeel Shot Exfoliating Kojic Acid Turmeric Serum • Serum do twarzy79,71 złSugerow.102,46 zł (-22%)80 ml (996,38 zł / 1 l)
like productDr. MelaxinEyephalt Retinol Eyebag Cream • Krem pod oczy156,74 zł10 ml (15 674,00 zł / 1 l)
like productDr. MelaxinFacephalt Tightening Cream • Krem do twarzy127,53 złSugerow.141,70 zł (-10%)50 ml (2550,60 zł / 1 l)
like productDr. MelaxinPeel Shot Exfoliating White Rice Ampoule • Serum do twarzy108,00 złSugerow.117,50 zł (-8%)80 ml (1350,00 zł / 1 l)
like productDr. MelaxinEyephalt Eyebag Cream • Krem pod oczy127,53 złSugerow.141,70 zł (-10%)10 ml (12 753,00 zł / 1 l)
like productDr. MelaxinPeel Shot Exfoliating Black Rice Ampoule • Serum do twarzy108,00 złSugerow.117,50 zł (-8%)80 ml (1350,00 zł / 1 l)