like product+9 więcej+6 więcejDanessa Myricks BeautyColorfix Nudes • Cień do powiekod 107,00 zł10 ml (10 700,00 zł / 1 l)
like product+18 więcej+15 więcejDanessa Myricks BeautyColorfix Matte • Cień do powiekod 96,50 zł10 ml (9650,00 zł / 1 l)
like productDanessa Myricks BeautyLightwork Freedom Palette • Paleta cieni do powiek269,00 zł7 g (384,29 zł / 10 g)
like product10 Dostępne koloryDanessa Myricks BeautyColorfix Stix Duo • Cień do powiekod 188,00 zł3 ml (626,67 zł / 10 ml)
like productDanessa Myricks BeautyLightwork Freedom Mini • Paleta cieni do powiek269,00 zł7.2 g (373,61 zł / 10 g)
like product+6 więcej+3 więcejDanessa Myricks BeautyColorfix Foils • Cień do powiekod 86,98 zł10 ml (8698,00 zł / 1 l)
like product+6 więcej+3 więcejDanessa Myricks BeautyInfinite Chrome Flakes • Cień do powiekod 116,46 zł3.8 g (306,47 zł / 10 g)
like product+1 więcejDanessa Myricks BeautyColorfix Pastels • Cień do powiekod 86,98 zł10 ml (8698,00 zł / 1 l)
like productDanessa Myricks BeautyInfinite Chrome Micropencil • Kredka w sztyfcieod 109,87 zł0.15 g (7324,67 zł / 10 g)
like productDanessa Myricks BeautyColorfix Glaze • Cień do powiekod 86,98 zł10 ml (8698,00 zł / 1 l)
like product+5 więcej+2 więcejDanessa Myricks BeautyColorfix Metallics • Cień do powiekod 86,98 zł10 ml (8698,00 zł / 1 l)
like product+3 więcejDanessa Myricks BeautyTwin Flames • Cień do powiekod 111,40 zł3 ml (371,33 zł / 10 ml)
like productDanessa Myricks BeautyColorfix Sparklers • Cień do powiekod 99,41 zł10 ml (9941,00 zł / 1 l)
like product+2 więcejDanessa Myricks BeautyColorfix Liquid Metals • Cień do powiekod 81,22 zł10 ml (8122,00 zł / 1 l)