like productColor WOWDream Coat Supernatural • Spray do układania włosówod 49,65 złSugerow.64,96 zł (-24%)50 ml (993,00 zł / 1 l)
like productColor WOWDream Coat Extra Strength • Spray do układania włosów122,85 złSugerow.173,96 zł (-28%)200 ml (614,25 zł / 1 l)
like productColor WOWStyle on Steriods • Spray do włosów123,00 złSugerow.152,16 zł (-19%)250 ml (492,00 zł / 1 l)
like productColor WOWXtra Large Bombshell Volumizer • Pianka utrwalająca95,30 złSugerow.139,08 zł (-31%)195 ml (488,72 zł / 1 l)
like productColor WOWSlay Anti Frizz Set • Zestaw do pielęgnacji włosów171,57 złSugerow.300,84 zł (-43%)1 szt. (171,57 zł / 1 pcs)
like productColor WOWMoney Mist • Kuracja bez spłukiwaniaod 51,50 złSugerow.64,96 zł (-21%)50 ml (1030,00 zł / 1 l)
like productColor WOWCult favorite Firm + Flexible Hairspray • Spray do włosów147,80 zł250 ml (591,20 zł / 1 l)
like productColor WOWDream Coat for Curly Hair • Spray do układania włosów100,81 złSugerow.139,08 zł (-28%)200 ml (504,05 zł / 1 l)
like productColor WOWInsta-Wow • Suchy szamponod 63,90 złSugerow.78,04 zł (-18%)60 ml (1065,00 zł / 1 l)
like productColor WOWMoney Laundering • Odżywka99,50 złSugerow.147,80 zł (-33%)250 ml (398,00 zł / 1 l)
like productColor WOWTexas Hold ‘em Big Hold Hairspray • Spray do włosów125,89 złSugerow.160,88 zł (-22%)234 ml (537,99 zł / 1 l)
like productColor WOWMoney • Maska do włosów151,20 złSugerow.217,56 zł (-31%)215 ml (703,26 zł / 1 l)
like productColor WOWColor Security • Szampon do włosów88,56 złSugerow.126,00 zł (-30%)250 ml (354,24 zł / 1 l)
like productColor WOWDreaming Advanced Repair and Resurfacing Treatment • Kuracja do włosów153,00 złSugerow.217,56 zł (-30%)215 ml (711,63 zł / 1 l)
like productColor WOWOne-Minute Transformation • Krem do stylizacji88,20 złSugerow.126,00 zł (-30%)120 ml (735,00 zł / 1 l)
like productColor WOWMoney Laundering • Szampon do włosów92,40 złSugerow.147,80 zł (-37%)250 ml (369,60 zł / 1 l)
like productColor WOWDream smooth Zestaw do wypróbowania z Shampoo, Conditioner, Dream Coat Supernatural Spray • Zestaw do pielęgnacji włosów143,00 złSugerow.152,16 zł (-6%)1 szt. (143,00 zł / 1 pcs)
like productColor WOWColor Security Normal-to-thick • Odżywka88,38 złSugerow.126,00 zł (-30%)250 ml (353,52 zł / 1 l)
like productColor WOWDream Filter • Pre-szampon101,04 złSugerow.139,08 zł (-27%)200 ml (505,20 zł / 1 l)
like productColor WOWDas Dream Big Discovery Set mit Shampoo, Conditioner, Xtra Large • Zestaw do pielęgnacji włosów105,50 złSugerow.152,16 zł (-31%)1 szt. (105,50 zł / 1 pcs)