like product+13 więcej+10 więcejCollistarPuro Gioiello Velvet Lipstick • Szminkaod 75,34 złSugerow.148,24 zł (-49%)3.1 g (243,03 zł / 10 g)
like productCollistarFace Care Anti-Age Cleansing Milk • Mleczko oczyszczające79,72 złSugerow.143,88 zł (-45%)250 ml (318,88 zł / 1 l)
like productCollistarFace Care Attivi Puri Retinol + Panthenol Drops • Serum do twarzy109,00 złSugerow.213,64 zł (-49%)30 ml (3633,33 zł / 1 l)
like productCollistarBenessere Fig And Wisteria Melting Body Butter • Masło do ciała106,00 złSugerow.161,32 zł (-34%)200 ml (530,00 zł / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Salicylic Acid + Succinic Acid Drops • Serum do twarzy109,54 złSugerow.213,64 zł (-49%)30 ml (3651,33 zł / 1 l)
like productCollistarNot Blush Vibes • Róż w kremieod 67,30 złSugerow.152,60 zł (-56%)15 ml (4486,67 zł / 1 l)
like productCollistarFace Rigenera Anti-Wrinkle Plumping Lip Treatment • Maska do ust105,27 złSugerow.209,28 zł (-50%)15 ml (7018,00 zł / 1 l)
like productCollistarNOT wygładzająca baza • Primer73,56 złSugerow.135,16 zł (-46%)30 ml (2452,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Shaving Cream • Krem do golenia86,50 złSugerow.153,45 zł (-44%)200 ml (432,50 zł / 1 l)
Limitedlike productCollistarSupertanning Dry Oil SPF 6 • Olejek do opalania91,81 złSugerow.165,68 zł (-45%)200 ml (459,05 zł / 1 l)
like productCollistarMagica Loose Bronzing Powder • Puder brązujący121,90 złSugerow.183,12 zł (-33%)10 g (12 190,00 zł / 1 kg)
like productCollistarAttivi puri Płynny balsam z kwasem hialuronowym • Odżywka w sprayu68,72 złSugerow.124,26 zł (-45%)200 ml (343,60 zł / 1 l)
Limitedlike productCollistarSun Active Protection Sun Cream Face-Body Spf 50+ • Emulsja do opalania86,19 złSugerow.165,68 zł (-48%)100 ml (861,90 zł / 1 l)
like productCollistarBenessere Neroli e Elicriso Body and Hair Perfume Mist • Perfumy do włosów80,88 złSugerow.122,08 zł (-34%)100 ml (808,80 zł / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Vitamin-C Shampoo • Szampon do włosów45,88 złSugerow.82,84 zł (-45%)250 ml (183,52 zł / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Salicylic Acid + Niacinamide • Krem do twarzyod 48,22 złSugerow.87,20 zł (-45%)100 ml (482,20 zł / 1 l)
like product+2 więcejCollistarMagica Bronzing Powder • Puder brązującyod 96,60 złSugerow.183,12 zł (-47%)9 g (107,33 zł / 10 g)
like productCollistarAttivi Puri Vitamin-C Maske • Maska do włosów68,88 złSugerow.124,26 zł (-45%)200 ml (344,40 zł / 1 l)
Limitedlike productCollistarCorrective Protection Sun Face Fluid SPF 50+ • Krem do opalania115,00 złSugerow.170,04 zł (-32%)50 ml (2300,00 zł / 1 l)
like productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Body Scrub • Peeling do ciała110,50 złSugerow.152,60 zł (-28%)250 ml (442,00 zł / 1 l)
like productCollistarMake-Up Impeccabile Mascara Waterproof • Tusz do rzęs89,59 złSugerow.139,52 zł (-36%)12 ml (7465,83 zł / 1 l)
like product+3 więcejCollistarImpeccabile Stick Concealer • Korektorod 66,86 złSugerow.126,44 zł (-47%)5 g (133,72 zł / 10 g)
like productCollistarEyes Professional • Kredka do brwi37,05 złSugerow.85,02 zł (-56%)1.2 g (308,75 zł / 10 g)
Nowośćlike product+11 więcej+8 więcejCollistarTwist Stylo Eyeshadow • Cień do powiekod 123,40 zł1.4 g (881,43 zł / 10 g)
Nowośćlike productCollistarPuro Lip Gloss Plump • Błyszczyk do ustod 133,60 zł4.5 ml (296,89 zł / 10 ml)
Nowośćlike product+5 więcej+2 więcejCollistarPuro Lip Gloss Shine • Błyszczyk do ustod 133,60 zł5 ml (267,20 zł / 10 ml)
Limitedlike productCollistarTanning Protective Cream SPF 15 • Krem do opalania82,84 złSugerow.165,68 zł (-50%)150 ml (552,27 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Purifying Cleansing Gel Face • Żel oczyszczający87,07 złSugerow.153,45 zł (-43%)125 ml (696,56 zł / 1 l)
like product+6 więcej+3 więcejCollistarPuro Gioiello Luminous Lipstick • Szminkaod 81,19 złSugerow.139,52 zł (-42%)2.8 g (289,96 zł / 10 g)
Nowośćlike productCollistarUnica Redensifying Depuffing Eye Contour Cream • Krem pod oczy174,50 złSugerow.297,00 zł (-41%)15 ml (11 633,33 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Acqua Vetiver Doccia-Shampoo • Szampon do włosów73,13 złSugerow.148,50 zł (-51%)250 ml (292,52 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Sensitive Skins After-Shave • Płyn po goleniu102,50 złSugerow.212,85 zł (-52%)100 ml (1025,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Revitalizing Acqua Vetiver Eau De Toilette • Woda toaletowa138,00 złSugerow.292,05 zł (-53%)100 ml (1380,00 zł / 1 l)
like productCollistarNot Glow Vibes • Rozświetlaczod 74,49 złSugerow.152,60 zł (-51%)15 ml (4966,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Toning Shower Gel With Plant Proteins • Żel pod prysznic88,88 złSugerow.133,65 zł (-33%)250 ml (355,52 zł / 1 l)
Limitedlike productCollistarFace Care Gentle Make-Up Removing Oil • Zestaw do pielęgnacji twarzy156,90 złSugerow.175,50 zł (-11%)1 szt. (156,90 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productCollistarMan Hydra Oil Free Moisturizer Face And Eye Gel 24H • Żel do twarzy109,50 złSugerow.222,75 zł (-51%)80 ml (1368,75 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan After-Shave Toning Lotion • Płyn po goleniu118,90 złSugerow.212,85 zł (-44%)100 ml (1189,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Shower Shampoo 3 In1 • Szampon do włosów102,90 złSugerow.133,65 zł (-23%)250 ml (411,60 zł / 1 l)
like product+3 więcejCollistarImpeccabile Maxi Blush • Różod 103,46 złSugerow.165,68 zł (-38%)8 g (129,33 zł / 10 g)
Nowośćlike productCollistarLift HD+ Lifting Eye And Lip Contour Cream • Krem pod oczy248,52 zł15 ml (16 568,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Energizing Cleansing Gel Face • Żel oczyszczający111,50 złSugerow.153,45 zł (-27%)200 ml (557,50 zł / 1 l)
like productCollistarSkincare Rigenera Smoothing Anti-Wrinkle Cream Face And Neck • Krem do twarzy181,50 złSugerow.327,00 zł (-44%)50 ml (3630,00 zł / 1 l)
Limitedlike productCollistarSupertanning Concentrated Unguent SPF 10 • Krem do opalania83,36 złSugerow.165,68 zł (-50%)150 ml (555,73 zł / 1 l)
Limitedlike productCollistarAttivi Puri Hyaluronic Acid + Ceramides Water Gel • Zestaw do pielęgnacji twarzy171,04 złSugerow.252,00 zł (-32%)1 szt. (171,04 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productCollistarMan 48 Hours Multi-Active Deodorant Dry Spray • Dezodorant w sprayu60,90 złSugerow.113,85 zł (-47%)125 ml (487,20 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Hydra Total Freshness Moisturizer Face And Eye Cream-Gel 24H • Krem do twarzy127,00 złSugerow.222,75 zł (-43%)80 ml (1587,50 zł / 1 l)
Limitedlike productCollistarSun Active Protection Sun Cream Face Spf 50+ • Emulsja do opalania85,53 złSugerow.170,04 zł (-50%)50 ml (1710,60 zł / 1 l)