Nowośćlike productCollistarMan Hydra Daily Protective Moisturizer Face And Eye Cream 24H • Krem do twarzy108,50 złSugerow.222,75 zł (-51%)80 ml (1356,25 zł / 1 l)
like productCollistarGentle Make-Up Removing Oil • Płyn do demakijażu143,88 zł150 ml (959,20 zł / 1 l)
like productCollistarNOT matująca baza • Primer85,44 złSugerow.135,16 zł (-37%)30 ml (2848,00 zł / 1 l)
like productCollistarCleansing Cream to Mousse • Pianka oczyszczająca130,80 zł125 ml (1046,40 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Attivi Puri Eye Contour Hyaluronic Acid + Caffeine Anti-Age Lifting • Krem pod oczy127,69 złSugerow.207,90 zł (-39%)15 ml (8512,67 zł / 1 l)
like product+1 więcejCollistarProfessionale Brow Pencil • Kredka do brwiod 69,90 złSugerow.104,64 zł (-33%)1.1 g (635,45 zł / 10 g)
Limitedlike productCollistarSun Ultra Soothing After Sun Repair Treatment • Krem po opalaniu94,20 złSugerow.170,04 zł (-45%)250 ml (376,80 zł / 1 l)
Limitedlike productCollistarInfinito Mascara • Zestaw do makijażu oczu142,50 złSugerow.175,50 zł (-19%)1 szt. (142,50 zł / 1 pcs)
like productCollistarProfessionale Przezroczysty Utrwalający Żel do Brwi • Żel do brwi69,50 złSugerow.109,00 zł (-36%)6 ml (115,83 zł / 10 ml)
Limitedlike productCollistarGlobal Anti Age Protection Tanning Face Cream Spf 30 • Krem do opalania86,76 złSugerow.156,96 zł (-45%)50 ml (1735,20 zł / 1 l)
like productCollistarBenessere Fico e Glicine Body and Hair Perfume Mist • Perfumy do włosów104,00 złSugerow.122,08 zł (-15%)100 ml (1040,00 zł / 1 l)
like productCollistarNOT Granita Scrub • Peeling do ust92,15 złSugerow.117,72 zł (-22%)12 ml (7679,17 zł / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Kolagen Serum • Serum do włosów68,72 złSugerow.130,80 zł (-47%)100 ml (687,20 zł / 1 l)
like productCollistarNOT Butter Mask • Maska do ust82,40 złSugerow.117,72 zł (-30%)10 ml (8240,00 zł / 1 l)
like productCollistarNOT Żel transformujący • Róż w kremie81,33 złSugerow.117,72 zł (-31%)7 ml (116,19 zł / 10 ml)
like productCollistarFace Care Attivi Puri Retinol + Phlorentin • Krem do twarzy132,53 złSugerow.239,80 zł (-45%)50 ml (2650,60 zł / 1 l)
like productCollistarLift HD+ Lifting Remodeling Face And Neck Serum • Serum do twarzy166,80 złSugerow.300,84 zł (-45%)30 ml (5560,00 zł / 1 l)
like productCollistarMaska żelowa z Vitamin C + Kwas polihydroksylowy • Maseczka do twarzy113,50 złSugerow.152,60 zł (-26%)75 ml (1513,33 zł / 1 l)
like productCollistarCica-maska do twarzy z kwasem hialuronowym + Madecassosid • Maseczka do twarzy101,90 złSugerow.152,60 zł (-33%)75 ml (1358,67 zł / 1 l)
Limitedlike productCollistarImpeccabile Mascara • Zestaw do makijażu oczu133,65 złSugerow.148,50 zł (-10%)1 szt. (133,65 zł / 1 pcs)
like productCollistarVitamin C Ferulic Acid Cream • Krem do twarzy118,07 złSugerow.213,64 zł (-45%)50 ml (2361,40 zł / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Hyluronic Acides+Ceramides • Żel do twarzy144,00 złSugerow.213,64 zł (-33%)50 ml (2880,00 zł / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Phyto-Keratin Filler • Maska do włosów119,09 złSugerow.130,80 zł (-9%)100 ml (1190,90 zł / 1 l)
like productCollistarRIGENERA Anti-Wrinkle Glow Treatment • Krem do twarzy207,89 złSugerow.327,00 zł (-36%)50 ml (4157,80 zł / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Collagen+Glycogen • Serum do twarzy107,47 złSugerow.213,64 zł (-50%)30 ml (3582,33 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Essence • Emulsja do twarzy168,50 złSugerow.287,10 zł (-41%)200 ml (842,50 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Cream • Krem do twarzy232,50 złSugerow.396,00 zł (-41%)50 ml (4650,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Décolleté and Hand Cream • Krem do ciała178,90 złSugerow.272,25 zł (-34%)75 ml (2385,33 zł / 1 l)
like productCollistarLift HD+ Immediate Tensor Effect Lifting Vials • Ampułki123,60 złSugerow.209,28 zł (-41%)1.5 ml (824,00 zł / 10 ml)
like productCollistarFace Rigenera Anti-Wrinkle Repairing Night Cream • Krem na noc180,85 złSugerow.327,00 zł (-45%)50 ml (3617,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Acqua Attiva Doccia-Shampoo • Szampon do włosów73,13 złSugerow.148,50 zł (-51%)250 ml (292,52 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan After-Shave Repair Balm • Balsam po goleniu169,00 złSugerow.212,85 zł (-21%)100 ml (1690,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarMan Acqua Wood Shower-Shampoo • Szampon do włosów73,13 złSugerow.148,50 zł (-51%)250 ml (292,52 zł / 1 l)
like productCollistarIDROATTIVA+ Deep Moisturizing Cream • Krem do twarzy101,22 złSugerow.183,12 zł (-45%)50 ml (2024,40 zł / 1 l)
like productCollistarTerra Abbronzante Silk Effect Bronzing Powder • Bronzer94,33 złSugerow.178,76 zł (-47%)10 g (9433,00 zł / 1 kg)
like productCollistarAttivi Puri Lotion Mit Peptiden • Płyn do włosów124,50 złSugerow.209,28 zł (-41%)15 ml (8300,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productCollistarFutura Revitalizing Eye And Lip Contour Cream Cell Longevity • Krem pod oczy261,60 zł15 ml (17 440,00 zł / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Gloss-Spray Mit Vitamin C • Spray do włosów86,50 złSugerow.130,80 zł (-34%)100 ml (865,00 zł / 1 l)