like product+3 więcejCHANELULTRA LE TEINT COMPACT RefillKompaktowy puderod 225,00 zł13 g (17 307,69 zł / 1 kg)
Limitedlike product3 Dostępne koloryCHANELROUGE ALLURE VELVET ROUGE NOIR KOLLEKTIONSzminkaod 170,10 zł4 g (425,25 zł / 10 g)
like product3 Dostępne koloryCHANELSTYLO OMBRE ET CONTOURSztyft do konturowaniaod 145,00 zł0.8 g (1812,50 zł / 10 g)
like product+3 więcejCHANELREFILL POUDRE UNIVERSELLE LIBRE ON-THE-GO FORMATPuderod 165,00 zł6 g (275,00 zł / 10 g)
like product+9 więcej+6 więcejCHANELROUGE ALLURE LAQUESzminka w płynieod 162,97 zł5.5 g (296,31 zł / 10 g)
like productCHANELLE VERNIS SPRING-SUMMER COLLECTIONLakier do paznokciod 143,88 zł13 ml (11 067,69 zł / 1 l)
Limitedlike productCHANELLE LINER DE CHANEL Holiday CollectionEyeliner154,80 zł3 ml (516,00 zł / 10 ml)
like productCHANELSUBLIMAGE HUILE EN GEL DEMAQUILLANTOlejek oczyszczający540,00 zł150 ml (3600,00 zł / 1 l)
like product+3 więcejCHANELULTRA LE TEINT VELVETPodkład w płynieod 234,00 zł30 ml (7800,00 zł / 1 l)
like product+1 więcejCHANELSTYLO SOURCILS HAUTE PRÉCISIONKredka do brwiod 187,48 zł0.08 g (23 435,00 zł / 10 g)
like productCHANELDÉMAQUILLANT YEUX INTENSEŚrodek do demakijażu oczu162,00 zł100 ml (1620,00 zł / 1 l)