MYSTERYlike product+17 więcej+14 więcejbareMineralsOriginal Liquid Concealer • Korektorod 64,31 złSugerow.128,62 zł (-50%)6 ml (107,18 zł / 10 ml)
MYSTERYlike productbareMineralsMax Coverage • Pędzelek do korektora100,05 zł1 szt. (100,05 zł / 1 pcs)
MYSTERYlike product+17 więcej+14 więcejbareMineralsBarePro 16 HR WEAR All Over Skin-Perfecting Matte Concealer Mineral SPF 25 PA+++ • Korektorod 56,64 złSugerow.142,83 zł (-60%)8 ml (70,80 zł / 10 ml)
MYSTERYlike product+2 więcejbareMineralsComplexion Rescue Brightening Concealer • Korektorod 56,08 złSugerow.119,90 zł (-53%)10 ml (5608,00 zł / 1 l)
MYSTERYNowośćlike product+2 więcejbareMineralsComplexion Rescue 3-in-1 Eye Brightener Mineral SPF 30 • Korektorod 137,95 zł3 ml (459,83 zł / 10 ml)