Nowośćlike product+18 więcej+15 więcejANASTASIA Beverly HillsKiss Theory Lip Balm • Balsam do ustod 63,20 zł1 g (632,00 zł / 10 g)
like product+11 więcej+8 więcejANASTASIA Beverly HillsLip Liner • Konturówka do ustod 67,14 zł1.49 g (450,60 zł / 10 g)
like product+11 więcej+8 więcejANASTASIA Beverly HillsLip Velvet • Szminka w płynieod 97,70 zł4 g (244,25 zł / 10 g)
like product+7 więcej+4 więcejANASTASIA Beverly HillsBłyszczyk do ust Summer • Błyszczyk do ustod 72,38 zł4.7 ml (154,00 zł / 10 ml)
like product+3 więcejANASTASIA Beverly HillsMatte Lipstick • Szminkaod 78,85 zł3 g (262,83 zł / 10 g)
like product+3 więcejANASTASIA Beverly HillsSatin Lipstick • Szminkaod 83,00 zł3 g (276,67 zł / 10 g)
like product+4 więcej+1 więcejANASTASIA Beverly HillsLipgloss • Błyszczyk do ustod 76,00 zł4.7 ml (161,70 zł / 10 ml)
Limitedlike productANASTASIA Beverly HillsHigh-Shine Mini Lip Gloss Duo • Zestaw do makijażu ust95,42 zł1 szt. (95,42 zł / 1 pcs)
like productANASTASIA Beverly HillsCosmic collection Błyszczyk • Błyszczyk do ust134,90 zł5 ml (269,80 zł / 10 ml)
like productANASTASIA Beverly HillsLiquid Lipstick • Szminka w płynie128,27 zł3.2 g (400,84 zł / 10 g)