Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

Żel do brwi

80 Artykułów
Strona1z4

Żel do brwi – gęste i wyraźnie zaznaczone brwi

Piękne, gęste, o idealnej linii brwi u kobiet subtelnie podkreślają rysy twarzy, zaś u mężczyzn stanowią element wieńczący, dodający powagi. Grube, szerokie, gęste nadają wyrazu i charakteru. Na wybiegach najlepszych kreatorów mody królują brwi bardzo precyzyjnie ukształtowane, wręcz masywne, niemal dominujące. 

Żel do brwi: kosmetyk must have – dlaczego musisz go mieć?

Nie wszystkich natura obdarzyła naturalnie pięknymi brwiami. Często kierunek wzrostu brwi nie gwarantuje im optymalnej linii, bywa że brwi są rzadkie i nijakie. W przypadku bardzo jasnej, wręcz bladej karnacji, także i brwi optycznie rozmywają się, a wręcz zdają się być niewidoczne. Za pomocą żelu masz możliwość zadbać o własne brwi, czyniąc je gęstymi i wyrazistymi, wyglądającymi stylowo i atrakcyjnie. Dostępny jest szeroki wybór rozmaitych żeli do brwi, które różnią się pod względem tekstury, komponentów, stopnia krycia, jak również gamy kolorystycznej.

Rodzaje żelów do brwi – wybierz dopasowany do Twoich potrzeb

Najczęściej żele dostępne są w pojemniczkach przypominających opakowanie tuszu do rzęs, wraz ze spiralną szczoteczką służącą aplikacji żelu na brwi lub grzebyczkiem do jednoczesnej ich stylizacji. Dostępne są także żele w postaci pisaka. Konsystencje poszczególnych żeli różnią się - od kremowej przez lekko galaretowatą, pudrową oraz woskową po niemal zupełnie płynną. Wiele żeli do brwi oprócz barwników i utrwalaczy zawiera składniki odżywcze, takie jak witamina E, keratyna, miłorząb lub olej arganowy.

Przezroczysty lub koloryzowany żel do brwi

Przezroczyste żele służą do prostowania i utrwalania ukształtowanej linii brwi, również dyscyplinując bardziej niesforne włoski, nadając im naturalny wygląd. Zadaniem żeli koloryzujących jest stworzenie efektu głębi oraz intensyfikacja koloru brwi, jeśli oryginalny odcień jest zbyt słaby lub nie kontrastuje z cerą. Dostępna jest cała paleta odcieni – od delikatnie koloryzujących posilnie pigmentowane żele. Niektóre żele do brwi zawierają dodatkowo drobne syntetyczne włókna, które pokrywają naturalne brwi, uwydatniając je i optycznie dodając im gęstości. Tego rodzaju produkty są odpowiednie zwłaszcza w przypadku rzadkich i cienkich brwi, jak również w przypadku ubytku włosków. Stosując odpowiednio dobrany żel, można osiągnąć spektakularne efekty.

Jak działa żel do brwi?

Żel do brwi to kosmetyk, dzięki któremu możemy nie tylko nadać brwiom kształt i głębię, ale również optycznie wyszlachetnić rysy twarzy, ująć kilka lat, a nawet wyszczuplić kontur twarzy. Jeśli chcesz, aby twoje brwi stały się gęstsze i bardziej obfite w dłuższej perspektywie czasowej, możesz skorzystać z serum do brwi, które stymuluje wzrost włosków i wzmacnia ich cebulki włosów, a pierwsze satysfakcjonujące efekty widoczne są już po około 7 tygodniach.