T3 Convertible Collection Lokówka 1 szt. 883349000067 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder

T3 Convertible Collection Whirl Trio Lokówka

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 8 czerwca a 12 czerwca

Szczegóły produktu

Wykreuj bez wysiłku swobodne fale, równe sprężynki lub luźne loki – oczywiście wszystko w tzw. międzyczasie. Whirl Trio składa się z trzech nasadek (prosta nasadka 2,5 cm, nasadka stożkowa 3–2 cm, prosta nasadka 4 cm) do tworzenia różnych stylizacji na każdej długości włosów oraz na każdą okazję. Szybka reakcja technologii Digital T3 SinglePass® zapewnia równomierne rozłożenie ciepła w trakcie całego zabiegu stylizacji. Technologia T3 Tourmaline® + powierzchnia ceramiczna wygładzają naelektryzowane włosy i nadają im blasku, tworząc stylizację, która utrzymuje się przez cały dzień. Wymienne nasadki zapewniają dużą różnorodność, a dodatkowe akcesoria z serii T3 (dostępne oddzielnie) pozwalają na tworzenie nieskończenie wielu stylizacji. Inne właściwości: 5 poziomów nagrzewania (127–210°C)

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Zacznij od suchych włosów, które można rozczesać. Rozdziel włosy na skroniach i przypnij ich górną połowę, aby nie przeszkadzały. Aby wymodelować włosy, podziel dolną połowę na pasma o szerokości 2,5–5 cm. Przytrzymaj lokówkę nad głową, tak aby jej końcówka była skierowana w dół i owiń pasmo włosów wokół lokówki. Końcówka pasma powinna przylegać do końcówki lokówki. Przytrzymaj przez kilka sekund, a następnie wyciągnij lokówkę, uwalniając lokowane pasmo włosów.

Aby zmienić nasadkę, wyrównaj kołki po stronie nasadki ze szczelinami w podstawie Convertible Base (sprzedawana osobno lub razem z zestawem Whirl Trio, Whirl Convertible lub Twirl Convertible) i mocno wciśnij nasadkę. Przekręć nasadkę, aż usłyszysz kliknięcie. Jeśli nasadka jest bezpiecznie przymocowana, punkt na nasadce powinien pokrywać się z symbolem blokady na podstawie Convertible Base.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać