Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

ghd max Styler Prostownica

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 8.12.2022 - pon., 12.12.2022

Szczegóły produktu
  • Efekty: Wygładzający

Profesjonalne lokówki ghd Max

Twój doskonały wybór dla prostej fryzury, loków i fal w przypadku bardzo długich włosów. Lokówki są wyposażone w błyszczącą i ekstremalnie wytrzymałą na uderzenia i zadrapania powłokę, że jeszcze łatwiej prześlizgują się przez twoje włosy i nadają mocno połyskujący efekt bez elektryzowania. Powierzchnia włosa jest zamknięta i wygładzona, struktura włosa jest równomiernie wypełniania i świeci pełnym blaskiem. Szczególnie wygodny uchwyt i niewielki ciężar zapewniają w przypadku profesjonalnych prostownic Max ghd łatwe posługiwanie się przy nieskończonych możliwościach układania włosów.

Pozostałe właściwości produktu:

• Okrągły kształty i szerokie płyty do prostowania: Obojętnie, czy chcesz duże loki, łagodne fale lub szybką, uwodzicielską fryzurę, okrągły kształt i szerokie, ruchome płytki modelujące umożliwiają utworzenie każdej pożądanej fryzury.

• Jedyna w swoim rodzaju technologia cyfrowa i ceramiczne elementy grzejne. Zapewniają optymalną temperaturę układania fryzury i oczarowują elastycznym, profesjonalnym rezultatem modelowania, * Tryb gotowości: Jeżeli lokówka nie jest używana przez 30 minut, wyłącza się automatycznie * uniwersalne napięcie: Dostosowuje się automatycznie do napięcia poszczególnych krajów i w ten sposób zapewnia możliwie najlepsze wyniki modelowania na całym świecie.

• Osłona na płyty: Pozwala zapakować lokówkę zaraz po jej użyciu.

Wskazówka:

We wszystkich lokówkach pomiędzy płytkami znajduje się mała szczelina. Dzięki niej w przypadku naszych urządzeń włosy można układać za pomocą ciepła i nie za pomocą ciśnienia. Płytki naszej lokówki są ruchome i powinny dostosować szczelinę podczas modelowania.

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Zacznij od suchych włosów, które można rozczesać. Zbierz górną część włosów razem i przypnij je jednym z załączonych klipsów, aby nie przeszkadzały. Dolną część włosów zepnij innym klipsem, pozostawiając jedno wąskie pasmo o szerokości odpowiadającej długości płytki prostownicy. Przesuwaj prostownicę od nasady pasma włosów po jego końcówkę. Powtarzaj czynność pasmo po paśmie, aż wszystkie włosy będą wygładzone.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać