Darmowa wysyłka od 129 zł
Do 2 darmowych próbek
Certyfikowany sprzedawca
120 dni na zwrot produktów
Darmowa wysyłka od 129 zł

Spray termoochronny

27 Artykułów
Strona1z2

Spray termoochronny – niezbędnik dla zdrowych i pięknych włosów

Suszarki, lokówki, prostownice ... Proste i bardzo wygodne urządzenia, które wiele ułatwiają w codziennym życiu. Niestety, nasze włosy nie reagują dobrze na wysokie temperatury i z czasem mogą stracić swój blask oraz zdrowy wygląd. Na szczęście istnieją skuteczne rozwiązania! Spray termoochronny pomoże zabezpieczyć włosy przed przegrzaniem oraz jego konsekwencjami! Sprawdź naszą ofertę i korzystaj ze wszystkich udogodnień bez ograniczeń!

Czym jest spray termoochronny i jak działa?

Regularna ekspozycja włosów na wysokie temperatury sprawia, że odparowuje z nich woda. W rezultacie osłabia się cała struktura, a najczęstsze konsekwencje to łamliwość, przesuszenie, zniszczenie.

Skuteczny spray termoochronny posiada odpowiednie składniki, takie jak chociażby ksylozę, jedwab, specjalne olejki lub inne, które tworzą warstwę ochronną w kontakcie z wysoką temperaturą. Wiele kosmetyków do termoochrony włosów będzie dostarczać także innych korzyści! Nawilżenie, pielęgnacja, stylizacja – wybór jest szeroki! Co między innymi znajdziesz w szerokiej ofercie naszego sklepu?

  • Produkty do różnych rodzajów włosów. Do farbowanych sprawdzi się Logona Bio-Aloe Vera, dla delikatnych Bumble and Bumble Thickening. Kategorii jest dużo więcej!
  • Spraye o różnych, dodatkowych efektach. Style & Finish Cream Heat od Maria Nila będzie najlepszy do nadania połysku, a Tecni.Art od L`Oreal do stylizacji.
Sprawdź pozostałe możliwości w sklepie!

Spray termoochronny – jak i kiedy z niego korzystać?

Spray jest z definicji prosty w obsłudze i w tym przypadku nie ma wyjątków. Można go użyć na suchych i mokrych włosach, zależnie od rekomendacji producenta. Należy spryskać każde pasmo, warto też rozczesać włosy grzebieniem. W ten sposób skutecznie rozprowadzimy produkt.

Warto jednak pamiętać, że w większości przypadków spray termoochronny ma chronić i zapobiegać, a nie regenerować! Na rynku są wprawdzie produkty, które mają funkcje odbudowujące, ale najbardziej skuteczna jest zawsze prewencja! Jeśli regularnie korzystamy z suszarek, prostownic i lokówek – ten kosmetyk powinien na stałe zagościć w naszym repertuarze!

Czy korzystanie z urządzeń fryzjerskich to jedyne okoliczności, kiedy warto sięgać po spraytermoochronny? Absolutnie nie! To również podstawowy kosmetyk na upalne, letnie dni! Nasze włosy wymagają takiej samej ochrony przed ostrym słońcem jak skóra. Ekspozycja na silne słońce może prowadzić do takich samych efektów jak wcześniej opisane.

Spray termoochronny i jego korzyści

Dostęp do wiedzy jest dzisiaj czymś absolutnie powszechnym i na szczęście świadomość ludzi jest analogicznie większa. Z tego powodu pielęgnacja włosów, a przede wszystkim ich ochrona, jest dzisiaj czymś oczywistym dla większości osób. Sprawdź korzyści, jakie zapewnia spray termoochronny.

  • Ochrona włosów przed przegrzaniem i wysuszeniem. Nie tylko urządzenia, ale również ostre słońce może powodować szkody!
  • Łatwa aplikacja. Nie ma tutaj niczego skomplikowanego. Wystarczy spryskać i rozczesać włosy do skutecznego rozprowadzenia.
  • Wiele funkcji dodatkowych. W zależności od konkretnego produktu, mogą to być korzyści takie jak pielęgnacja, rewitalizacja, wzmocnienie i wiele więcej.
  • Skuteczna stylizacja włosów. Niemal każdy spray ułatwi układanie włosów.
  • Poręczna forma. Można je zabrać niemal wszędzie, ponieważ w większości przypadków to kompaktowe i ekstremalnie proste w użyciu preparaty.

Dla kogo przeznaczony jest spray termoochronny?

Każdy, kto regularnie korzysta z suszarek, prostownic lub innych urządzeń, które narażają włosy na wysokie temperatury, powinien zaopatrzyć się w odpowiedni kosmetyk. W naszym sklepie można znaleźć produkty do różnego rodzaju włosów, o różnym efekcie, a przy okazji w szerokim zakresie cenowym. Sprawdź już dziś!