Conscious
WHAMISA Organic Flowers Żel oczyszczający 20 ml 8809403815226 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder

WHAMISA Organic Flowers Foaming Gel Żel oczyszczający

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 27 września a 29 września

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Cera wrażliwa, Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Rozjaśniający, Oczyszczający
  • Cecha szczególna: Bez soli aluminium, Bez kwasu karminowego, Bez parafiny, Nie testowano na zwierzętach, Bez parabenów, Bez acetonu, Bez PEG, Bez silikonu
  • Certyfikat: VEGAN

Łagodny, niezawierający siarczanów, żel WHAMISA Foaming Gel z kwasem hialuronowym i betainą już podczas głębokiego oczyszczania zapewnia skórze wygładzenie. O nawilżenie dba kwiat lotosu i korzeń mniszka lekarskiego. Roślinne ekstrakty działają na skórę kojąco i odżywczo. Produkt skutecznie usuwa zanieczyszczenia i delikatnie oczyszcza pory. Wiele składników odżywczych poddano delikatnej fermentacji w procesie opracowanym przez WHAMISA, przez co wzrosła ich skuteczność i są one szczególnie dobrze tolerowane.

Pokaż więcej
Kryteria Conscious

Wolne od okrucieństwa

Ten produkt otrzymał certyfikat niezależnych organizacji zajmujących się dobrostanem zwierząt. Składniki nie były testowane na zwierzętach. Kupując ten produkt, możesz mieć pewność, że podczas jego opracowywania i produkcji nie ucierpiały żadne zwierzęta.

Vegan

Ten produkt został wytworzony bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego, ich produktów ubocznych lub pochodnych. Dotyczy to w szczególności takich składników, jak wosk pszczeli, miód, karmin, żelatyna, mleko lub lanolina.

Wolny od

Produkt nie zawiera żadnych substancji, które mogę szkodzić twojemu zdrowiu lub środowisku.

Użytkowanie

Zwilż twarz i dłonie, nanieś pianę w ilości odpowiadającej wielkości ziarenka groszku, delikatnie wmasuj w skórę, a następnie zmyj. Stosuj codziennie rano i wieczorem.

Pokaż więcej
Składniki
*Certified Organically Grown **Natural Origin ***Naturally derived extract in Preservative function /Bergamot Oil Bergaptene Free / Allergen: D-Limonene, Linalol, Geraniol
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik