PMD Personal Microderm Mikrodermabrazja 1 szt. 855394003577 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

PMD Personal Microderm Teal Mikrodermabrazja

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 25 marca a 29 marca

Szczegóły produktu

Personal Microderm Classic jest rewolucyjnym urządzeniem domowym, które przynosi tak samo doskonałe rezultaty, jak profesjonalny zabieg mikrodermabrazji w gabinecie kosmetycznym. Łączy on w sobie opatentowaną technologię obrotowej płytki z doskonale skalibrowanym systemem ssania próżniowego, dzięki czemu nadaje skórze świeży i promienny wygląd. Cotygodniowe stosowanie zmniejsza widoczność drobnych bruzd i zmarszczek, a także usuwa niedoskonałości i zmniejsza pory.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

1. Przed rozpoczęciem korzystania z PMD należy dokładnie oczyścić skórę i pozbyć się resztek makijażu, zanieczyszczeń i olejków. Przed rozpoczęciem pozwól skórze dokładnie wyschnąć.
2. Zanim przyłożysz urządzenie do twarzy, przetestuj je na ręce lub szyi. Obszary te nie są tak wrażliwe jak twarz, dzięki czemu przetestujesz działanie urządzenia i związane z nim odczucia.
3. Jako pierwszego użyj białego dysku. To nasz najdelikatniejszy dysk. Ważne, by sprawdzić, jak Twoja skóra na niego zareaguje, zanim zdecydujesz się na bardziej szorstkie odpowiedniki.
4. Gdy po przetestowaniu urządzenia na ręce i/lub szyi stwierdzisz, że możesz przejść do twarzy, wolną ręką napnij skórę i zacznij po niej przesuwać Personal Microderm, kierując się od dołu do góry. Podczas zabiegu nie powtarzaj czynności na tym samym obszarze więcej niż dwa razy.
5. Na zakończenie przetrzyj skórę tonikiem, aby przywrócić jej równowagę kwasowo-zasadową, oraz nałóż krem regeneracyjno-nawilżający.
6. Po każdym użyciu przemyj nasadkę oraz dysk alkoholem lub mydłem przeciwbakteryjnym.
7. Pomiędzy kolejnymi zabiegami należy odczekać 6–7 dni.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać