PMD Clean Szczoteczka do twarzy 1 szt. 811485030631 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

PMD Clean Blush RQ Szczoteczka do twarzy

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 27 marca a 30 marca

Szczegóły produktu
  • Cecha szczególna: Bezglutenowy, Nie zatyka porów, Bezzapachowy, Nie testowano na zwierzętach, hipoalergiczny, Bez sulfatów, Bez ftalanów, Bez parabenów

PMD Clean Pro RQ to inteligentne urządzenie do oczyszczania twarzy. Dzięki ponad 7000 drgań na minutę nasza technologia SonicGlow nie tylko zapewnia dokładne oczyszczanie, ale także umożliwia poprawę stanu skóry, jej ujędrnienie i napięcie obszarów problematycznych. Masaż twarzy ActiveWarmth™, dzięki połączeniu SonicGlow™ i ciepła, pozwala na pobudzenie skóry, pomagając w lepszym wchłanianiu, co poprawia skuteczność pielęgnacji.

Technologia SonicGlow: Dzięki 7000 drgań na minutę Clean dogłębnie usuwa zanieczyszczenia ze skóry w tym brud i sebum z porów.

Piękno silikonu: Dzięki ultrahigienicznemu silikonowi Clean jest odporny na nieprzyjemne zapachy antybakteryjny hipoalergiczny i wodoodporny. Nie trzeba wymieniać główki szczoteczki.

Odpowiedni do wszystkich rodzajów cery: Wydajne urządzenie czyszczące z włosiem które jest wystarczająco delikatne do każdego rodzaju skóry. Dzięki czterem konfigurowalnym trybom Clean oferuje pełne spektrum opcji czyszczenia.

Masaż twarzy z efektem przeciwstarzeniowym: Wprowadź własny program pielęgnacji skóry podczas którego wmasujesz serum i krem nawilżający dzięki technologii SonicGlow aby uzyskać młodszy wygląd.

Kwarc różowy: Ten kamień składa się z takich elementów jak magnez żelazo i tlen i pomaga redukować stany zapalne oraz napięcia.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Krok 1: Spłucz i nałóż produkt oczyszczający
Spłucz twarz ciepłą wodą i delikatnie wetrzyj produkt oczyszczający.

Krok 2: Nawilż i włącz urządzenie
Umyj urządzenie pod wodą i włącz je. W celu uzyskania optymalnych rezultatów czyszczenia zalecamy tryby 1 i 2.

Krok 3: Inteligentne oczyszczanie
Przesuwaj główkę szczoteczki kolistymi ruchami i oczyszczaj całą twarz. Na obszary bardziej problematyczne można poświęcić więcej czasu.

Krok 4: Spłucz i pozostaw do wyschnięcia.
Spłucz twarz i usuń nadmiar produktu oczyszczającego a następnie osusz.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać