Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

NANOLASH Eyelash Serum Serum do rzęs

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 1.12.2022 - pon., 5.12.2022

Szczegóły produktu
  • Efekty: Pielęgnacyjny
Nanolash - zdecydowanie najlepsze serum do rzęs - stymuluje naturalny wzrost włosów, dostosowując się do cyklu życia każdej pojedynczej rzęsy. Już po kilku tygodniach Twoje rzęsy będą znacznie dłuższe, grubsze i pełniejsze. Serum zapewnia mocniejsze, ciemniejsze rzęsy i grubszą linię rzęs. Ten produkt upiększający sprawia że Twoje oczy wyglądają większe i podkreślają swój blask. Nanolash jest nie tylko idealny do stymulowania wzrostu rzęs ale także regeneruje je i wzmacnia. Serum nawilża rzęsy, nadaje im większą elastyczność i wspaniały połysk. Ponadto walczy z utratą rzęs i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. Nanolash Eyelash Serum przekonuje swoim doskonałym działaniem i korzystną ceną. Pojedyncze 3-mililitrowe opakowanie produktu wystarcza na około 4 do 6 miesięcy przy systematycznym stosowaniu. Jego wysokiej jakości składników zapewniają widoczne efekty już od pierwszej aplikacji, natomiast formuła wzbogacona o roślinne składniki aktywne pielęgnuje i odżywia rzęsy dzień po dniu. Nanolash osiąga fantastyczne rezultaty, zwłaszcza w przypadku cienkich, kruchych i krótkich rzęs. Zdarza się że częste sztuczne przedłużanie i sam proces starzenia się rzęs prowadzi do nadmiernej utraty rzęs - serum również pomaga temu przeciwdziałać. Odżywka do rzęs jest polecana dla wszystkich tych, którzy nie są zadowoleni wyglądu swoich rzęs.
Kryteria Conscious
Użytkowanie
Aplikacja Nanolash jest porównywalna z aplikacją zwykłego eyelinera w płynie. Przede wszystkim upewnij się że na skórze wokół oczu nie ma żadnych pozostałości makijażu i kremu pod oczy. Następnie nałóż serum na rzęsy bezpośrednio na linię rzęs, podobnie jak w przypadku eyelinera. Serum przenika przez skórę w ciągu kilku sekund i rozwija tam swoje działanie. Nałóż go szybkim ruchem i rozłóż wzdłuż linii rzęs. Nanolash może być stosowany zarówno na górną jak i dolną powiekę. Niewielka ilość produktu wystarcza aby pobudzić wydłużenie rzęs. Nie ma zatem potrzeby podwajania dawki dziennej. Zabieg z użyciem Nanolash Eyelash Eyelash Serum nie powinien być wstrzymywany po osiągnięciu pożądanych rezultatów. Jednak od tego momentu wystarczy stosować serum tylko dwa lub trzy razy w tygodniu.
Składniki
Aqua, Ethyl Tafluprostamide, Euphrasia Officinalis Extract, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Alcohol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Citric Acid, Triethanolamine.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać