-56%
Picture
-56%
Image placeholder

Trussardi My Land Woda toaletowa

Zwykle Dostawa:

czw., 27.01.2022 - pon., 31.01.2022

Szczegóły produktu

Trussardi My Land – Nowoczesność spotyka się z tradycją

Męski zapach My Land marki Trussardi inspirowany jest nowoczesnym i pewnym siebie wizerunkiem mężczyzny, który żyje w harmonii z samym sobą i swoim światem. Trussardi My Land przekazuje to poczucie przynależności i powrót do korzeni za pomocą niezwykłej kompozycji zapachowej. Energetyczna i elegancka nuta głowy Trussardi My Land prezentuje odświeżającą bergamotkę i zieloną mandarynkę. Ta bardzo żywa kompozycja natychmiast przywodzi na myśl Włochy, a wrażenie to uzupełniają miękkie, pudrowe akcenty fiołków w nucie serca Trussardi My Land. Lawenda i typowa lekkość zapachu Calone sprawiają, że nuta serca jest idealną przeciwwagą dla dominującej nuty głowy. Podstawą są drzewne akcenty splecione wokół skórzanego akordu podstawowego.

Rodzinna firma z historią

Ta harmonijna kompozycja zapachowa umiejętnie łączy wszystkie aspekty współczesnej męskości w jednym flakonie. Znany architekt Antonio Citterio zadebiutował projektem flakonu Trussardi My Land i stworzył ponadczasową i elegancką linię projektów. Wysokiej jakości skórzana oprawa flakonu, utrzymanego w czystych kształtach, to indywidualny akcent, który łączy wysoki standard wykonania z wymogami nowoczesnego designu. Jeśli szukasz magicznego męskiego zapachu, który łączy męskie elementy z filigranową autentycznością, to Trussardi My Land jest dla Ciebie.

Rodzinna mediolańska firma została założona w 1911 r. przez Dantego Trussardiego i jest do tej pory w rękach rodziny. Marka świętowała wielkie sukcesy dzięki zapachom Uomo, Donna i Essenza del Tempo. Najmłodszy członek dynastii rodzinnej, Tomaso, reprezentuje Mediolan jako model obecnej kampanii Trussardi My Land i uosabia perfekcyjnie nonszalancko-eleganckiego mężczyznę. Zapachy męskie Trussardi to symbol luksusowego stylu życia z alternatywnymi akcentami.


  • Noty bazowe: wetiweria, skóra, bób tonka
  • Nota głowy: bergamotka, mandarynka
  • Nota serca: lawenda, calone, fiołek
  • Nota zapachowa: leśny
Wysyłka i dostawa