Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Roberto Cavalli Just Cavalli Woda toaletowa 90 ml 3607346236581 base-shot_pl
Image placeholder

Roberto Cavalli Just Cavalli For Him Woda toaletowa

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 2 czerwca a 6 czerwca

Szczegóły produktu

Ciesz się każdą chwilą dzięki Roberto Cavalli Just Cavalli for Him

Nowa woda toaletowa Roberto Cavalli Just Cavalli for Him ekscytuje swą wszechstronnością. Zapach stworzono zgodnie z filozofią, by cieszyć się urokiem każdej chwili i wciąż pozostać na tropie przygód. Roberto Cavalli Just Cavalli for Him pozwala mężczyźnie być sobą. Już na wstępie zapach emanuje czystą pasją i zmysłową męskością. Wysokiej jakości składniki sprawiają, że perfumy cechują się świeżością i zapachem drewna. Zapach otwiera dzikie ziele angielskie. Po nim w samym sercu Roberto Cavalli Just Cavalli for Him pojawia się zmysłowa, drzewna nuta wetywerii. W nucie bazowej rozpoznawalny jest wyraźny zapach szlachetnej skóry.

Pełen pasji styl życia i męska nonszalancja

Charakter zapachu można opisać jako świeży, energetyczny i zmysłowy. Roberto Cavalli Just Cavalli for Him to nowoczesny hołd złożony sztuce uwodzenia. Jeśli pragniesz jedynego w swoim rodzaju zapachu, który umiejętnie podkreśli Twoje męskie cechy charakteru, Roberto Cavalli Just Cavalli for Him jest właściwą decyzją. Flakon posiada podobnie zdystansowany i męski charakter, co zapach. To on ucieleśnia pełną śmiałości męskość. Dzięki błękitnym akcentom i ekscytującemu motywowi wężowej skóry błyszcząca buteleczka stanie się wizualnym hitem. Zapach i design tworzą idealnie dopasowany zestaw i są potwierdzeniem nowoczesnej nonszalancji.

Styl życia skoncentrowany na pożądaniu i pasji w stu procentach odpowiada zapachowi Cavalli Testimonial. Pochodzący z Brazylii model Marlon Texeira znakomicie ucieleśnia zapach Just Cavalli Man: jest zmysłowy, nonszalancki i elegancki. Tak samo jak bezkompromisowy zapach od Roberto Cavalli

Kryteria Conscious
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać