Slide 1 of 4
  • Picture
  • Image placeholder
  • Image placeholder
  • Image placeholder

PradaLuna RossaWoda toaletowa

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

sob., 22.05.2021

Szczegóły produktu

Prada Luna Rossa – sportowa elegancja w czystej postaci

Dynamiczny i elegancki zapach męski marki Prada, sportowy zapach Prada Luna Rossa, łączy sprawdzone składniki i tworzy z nich oryginalną, luksusową kompozycję zapachową. Na aromatyczną świeżość w nucie głowy zapachu Luna Rossa marki Prada składają się gorzka pomarańcza i lawenda. Jest to przejaw sztuki perfumiarskiej światowej marki modowej Prada, która w Prada Luna Rossa przedstawia zupełnie nową interpretację tradycyjnego składnika, jakim jest lawenda. W nucie serca tych wyjątkowych męskich perfum wykorzystano szałwię muszkatołową oraz miętę pieprzową, które również wpływają na świeży i dynamiczny charakter zapachu. W nucie bazy ambrette i ambroksan harmonijnie współgrają z innymi substancjami zapachowymi, tworząc męski, nowoczesny charakter Prada Luna Rossa.

Prada – sztuka rzemieślnicza w parze z nowoczesnym designem

Serię zapachową Prada Luna Rossa uzupełnia płyn po goleniu, żel pod prysznic oraz dezodorant w aerozolu. Elegancki design produktów odzwierciedla luksusowy charakter marki Prada. Zapach męski Prada Luna Rossa przywodzi na myśl świeżą morską bryzę i sportowe wyzwania. Ten zapach to hołd złożony jachtowi Luna Rossa, którego sponsorem w Regatach o Puchar Ameryki jest Prada. Również design chromowanego flakonu z czerwoną banderolą oraz dolną częścią z kryształowo przejrzystego szkła przypomina żaglówkę. Jeśli szukasz zapachu, który pachnie jednocześnie przygodą i elegancją, to zdecydowanie polecamy ten wyjątkowy zapach męski.

Również spot telewizyjny Prada Luna Rossa nawiązuje do żaglówki. Unosząc się na burzliwych falach, załoga statku wykazuje sportową ambicję i walczy z żywiołami natury, aby doprowadzić Luna Rossa do zwycięstwa. Ten nakręcony z rozmachem spot reklamowy symbolizuje wysokie wymagania, jakie stawia sobie Prada. Założona w 1913 roku włoska firma z branży modowej jest znana na całym świecie, a jej kolekcje co roku są pokazywane na najważniejszych targach mody. Oprócz Prada Luna Rossa inne zapachy męskie Prada to tajemniczo-zmysłowy Pour Homme oraz pobudzający Infusion D'Homme.

Wysyłka i dostawa