-35%
Picture

Paloma Picasso Minotaure Woda toaletowa

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

pon., 25.10.2021

Szczegóły produktu

Paloma Picasso Minotaure – po dziś dzień ekscentryk wśród zapachów

Paloma Picasso Minotaure wyróżnia się orientalnym charakterem z grupy fougère, który do dziś nie ma sobie równych. Zapach Minotaure od samego początku jest silny i nieokiełzany i już w nucie głowy przekonujemy się, czemu zawdzięcza swoją nazwę. W wyrazistej, zielonej nucie głowy dominuje bergamotka, estragon, galban, kolendra oraz aldehyd. Intensywna pikantność stopniowo zatraca się w kwiatowej nucie serca. Geranium, jaśmin, róża oraz konwalia tworzą tutaj cudowny zapachowy kwartet, który po początkowej ostrości jest prawdziwym zaskoczeniem. W swojej podstawie zapach Minotaure Paloma Picasso jest naprawdę zmysłowy. Kompozycja cedru, wanilii, piżma, tonkowca, drzewa sandałowego oraz ambry nadaje perfumom Minotaure przyjemny, bardzo ciepły akcent o niezwykle zmysłowej aurze.

Minotaure: zapach, który potrafi przetrwać przez długi czas

W latach 90. perfumy Minotaure Paloma Picasso zrewolucjonizowały tę branżę. Minotaure wszedł do świata zapachów męskich za sprawą całkowicie nieznanej jeszcze wtedy kompozycji. Choć obecnie na rynku dostępnych jest kilka podobnych zapachów, to Minotaure Paloma Picasso również dziś wyróżnia się niezmiennie doskonałą jakością zapachu. Jak pozwala przypuszczać inspirowany antycznymi motywami flakon Minotaure Paloma Picasso, jest to zapach o nostalgicznej nucie. Jeśli chcesz pójść pod prąd i nie przepadasz za wodnistymi nutami zapachowymi, sięgnij po Minotaure Paloma Picasso.

Woda toaletowa Minotaure Paloma Picasso to bardzo owocowy, przyjemny zapach o orientalnej nucie. Choć Minotaure Paloma Picasso nigdy nie dostąpił zaszczytu znalezienia się na szczycie olfaktorycznego olimpu, to jednak nadal jest to wyjątkowy zapach w segmencie perfum dla panów. Oprócz Minotaure na rynku dostępne są jeszcze inne zapachy męskie Paloma Picasso i kilka perfum dla pań, takich jak Tentations, Planète de Parfum i Mon.


  • Noty bazowe: drzewo sandałowe, bób tonka, piżmo
  • Nota głowy: nuty owocowe, kolendra, bergamotka
  • Nota serca: jaśmin, konwalia, róża
  • Nota zapachowa: orientalny
Użytkowanie
Jeder Hauttyp - auf die gesunde Haut sprühen; nur zur äußeren Anwendung.
Wysyłka i dostawa