Picture
Picture
Picture

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

czw., 30.06.2022 - pon., 4.07.2022

Szczegóły produktu

>>Stałe miejsce w Top 15 wśród najlepiej sprzedających się zapachów damskich

>>Lacoste Pour Femme - Piękny klasyk od 2013

>> Zwycięzca gwiazdy zapachu 2004 w kategorii „najlepsze perfumy nowości”

>>Stylowa elegancja we flakonie Lacoste Pour Femme.

>>5 z 5 gwiazdek na ponad 120 opinii klientów

Lacoste Pour Femme dla nowoczesnej kobiety

Lacoste Pour Femme emanuje aurą kobiecej elegancji i zmysłowości. Te lekkie perfumy są właściwe dla nowoczesnej kobiety, dzięki spontanicznym, ale harmonizującym nutom zapachowym. Ponadto, Lacoste Pour Femme rozprowadza odrobinę luksusu, który nadaje wodzie perfumowanej pewnego uroku. Kto otula się delikatnym zapachem Lacoste Pour Femme najpierw poczuje nutę głowy pieprzu i frezji. Następnie wyłania się kwiatowa nuta serca prawoślazu, delikatnej ambry, bułgarskiej róży i świeżego jaśminu. Nuta podstawowa Lacoste Pour Femme odsłania głęboką, delikatną naturę kobiety i składa się z kadzidła, cedru i drzewa sandałowego. Lacoste Pour Femme łączy w sobie świeżość, odrobinę ostrości i delikatne ciepło. Podkreśla charakter pewnej siebie, silnej kobiety, która jednak nie ukrywa swoich uczuć i jest pełna energii.

Lacoste Pour Femme jest ponadczasowo elegancki

Wspaniała kreacja zapachowa Lacoste Pour Femme odzwierciedla nowoczesny wizerunek kobiety. Woda perfumowana Lacoste Pour Femme jest przechowywana w prostym flakonie ozdobionym eleganckim srebrnym logo Lacoste. Nakrętka flakonu Lacoste Pour Femme jest również utrzymana w subtelnym, luksusowym srebrnym odcieniu. Wzór pika nawiązuje również do legendarnej koszuli polo Lacoste. Kampania Lacoste Pour Femme jest prezentowana przez Marie Bäumer.

Mimo sukcesu, pozostała wierna sobie i stąpa twardo po ziemi. Z tego właśnie powodu ucieleśnia Lacoste Pour Femme jak żadna inna kobieta. Naturalna aktorka, zmysłowo, z pewnością siebie i elegancko rozpyla swój urok, który w szczególny sposób podkreśla Lacoste Pour Femme. Marie Bäumer, podobnie jak Lacoste Pour Femme i niektóre inne zapachy dla kobiet Lacoste, są, w połączeniu z ponadczasową elegancją symbolem kobiecej zmysłowości.

Kryteria Conscious
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać