KENZO HOMME Woda perfumowana 60 ml 3274872423381 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

KENZO HOMME Woda perfumowana

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 27 września a 29 września

Szczegóły produktu
KENZO odkrywa nowy uzależniający zapach: woda perfumowana KENZO HOMME.
Zmysłowa interpretacja skóry, ogrzana światłem słonecznym i rozjaśniona korzennymi akcentami. Quentin Bisch tworzy męski zapach z drzewnymi i słonymi nutami, składający się ze skóry, paczuli i morskiego akordu.

Nowy czarny flakon wody perfumowanej KENZO HOMME z niebieskawymi niuansami to oda do poezji. Jego kształt odzwierciedla siłę i elastyczność bambusa, a jego konstrukcja jest całkowicie oznaką wertykalności. Skośna nakrętka przypomina cięcie katany, miecza samuraja. Ponieważ KENZO stawia na piękny świat, flakon wody perfumowanej KENZO HOMME składa się w 15% ze szkła pochodzącego z recyklingu i zmniejsza wagę szkła o 23%, aby pomieścić 10 ml dodatkowego zapachu*. Konstrukcja zamknięcia została zaprojektowana tak, aby zaoszczędzić 34% plastiku. Flakon jest otoczony nieprzetworzonym kartonem typu krat i papierowym pudełkiem z odpowiedzialnych źródeł, który posiada certyfikat FSC® (Forest Stewardessa Council®) i jest nadrukowany przyjaznymi dla środowiska kolorami drukarskimi.

Poczuj się wolna dzięki wodzie perfumowanej KENZO HOMME i połącz się z naturą. #ReconnectWithNature.

* tylko w opakowaniu o pojemności 110 ml
Pokaż więcej
Użytkowanie
Rozpyl, zamknij oczy, usiądź wygodnie i rozkoszuj się światem czystych zapachów KENZO. Dobroczynny zapach z efektem rozwinięcia, który zabierze Cię w barwną podróż z KENZO.
Pokaż więcej
Składniki
Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Eugenol, Limonene, Isoeugenol, Cinnamal
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik