Slide 1 of 4
  • Picture
  • Image placeholder
  • Image placeholder
  • Image placeholder

Jil SanderSun MenWoda toaletowa

W magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

wt., 27.04.2021

Szczegóły produktu

>>Stałe miejsce w Top 10 wśród najlepiej sprzedających się zapachów męskich

>>Na rynku od 2002 roku - wielki klasyk

>>Lato schwytane we flakonie - stylowe i letnie

>> Jil Sander Sun - Top seria od Jil Sander

Jil Sander Sun Men - zapach lata

Jil Sander Sun Men uchwyciło lato we flakonie. W przeciwieństwie do wielu innych klasyków letnich, Jil Sander Sun Men radzi sobie całkowicie bez popularnego składnika zapachowego - cytryny. Zapach ma charakter kwiatowy, ale nie mniej męski. Po tym, jak nuta głowy nieco zniknęła w kwiatowym nastroju, przenika nuta serca Jil Sander Sun Men, którą determinują kardamon i piżmo. Kwiatowy, owocowy i z pikantnym sercem, to najlepszy sposób na opisanie Jil Sander Sun Men. Wspaniale lekki zapach jest idealny na gorącą porę roku.

Jil Sander Sun Men i bardziej znane zapachy

Stosowany zimą, Jil Sander Sun Men budzi wspomnienia ciepłych letnich dni i natychmiast poprawia nastrój. Sam flakon budzi skojarzenia z latem i słońcem: typowe dla Jil Sander proste linie świecące jasnożółtym blaskiem. Jil Sander Sun Men jest jak lato - lekki, nieskomplikowany i ciepły. Jil Sander jest znaną marką renomowanej hamburskiej projektantki, która oficjalnie nazywa się Heidemarie Jiline Sander.

Znakiem towarowym jej mody są wyraźne linie i proste wzory. Zapachy i produkty kosmetyczne są również wprowadzane na rynek pod marką Jil Sander. W ramach linii Sun marki Jil Sander na rynek trafiły zapachy i produkty pielęgnacyjne przeznaczone przede wszystkim dla kobiet, ale także dla mężczyzn, które doskonale pasują do lata i zapewniają dobry letni nastrój nawet w mroźne zimowe dni. Inne zapachy męskie Jil Sander przekonują swoją lekkością i świeżością, jak przykładowo Jil Sander Man.

Wysyłka i dostawa