Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
HUGO BOSS Hugo Energise Woda toaletowa 75 ml 3616301623373 baseImage
Image placeholder

HUGO BOSS Hugo Energise Woda toaletowa

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 24 marca a 28 marca

Szczegóły produktu

Hugo Energise - czysta energia!

Nazwa Hugo Energise to program: Zapach obiecuje czystą energię i emocje! Dynamiczny i świeży męski zapach Hugo Boss Energise oznacza ucieczkę od rutyny i mężczyzn, którzy kochają ryzyko. Pierwsze wrażenie Hugo Energise jest świeże i składa się z mandarynki, ognisto-czerwonego pieprzu i kumkwatu. Ta niezwykła kombinacja nadaje nucie głowy Energise dynamiczny charakter zapachowy. Zapach ten jest kontynuowany przez jagody jałowca i pikantną kolendrę w nucie serca. Użycie zamszu i drzewa Jacaranda w nucie podstawowej sprawia, że Hugo Energise staje się cierpkim, miejskim zapachem dla mężczyzn o witalizującym efekcie. Odkryj nowe źródło energii z Hugo Energise i wydostań się z ponurego, codziennego świata!

Hugo Boss - zapachy miejskie i moda

Hugo Boss oznacza niezwykłe pomysły na flakon. To samo dotyczy świeżego, nowoczesnego Hugo Energise. Flakon został zainspirowany baterią, która jest symbolem skoncentrowanej energii. Czerwony szklany pręt łączy krystalicznie czysty flakon z innowacyjnym srebrnym zamknięciem, tworząc kolorowy akcent. Linię produktów uzupełnia równie energetyzujący żel pod prysznic i elegancko zaprojektowany, pielęgnujący dezodorant w sztyfcie. To sprawia, że Hugo Energise to ekskluzywny pomysł na prezent dla mężczyzn, którzy biorą życie w swoje ręce i tryskają energią.

Znana marka odzieżowa Hugo Boss jest dostępna w ponad 100 krajach i oznacza elegancką modę i wysokiej jakości akcesoria na całym świecie. Francuski aktor Nicolas Duvauchelle odgrywa główną rolę w spocie telewizyjnym Hugo Energise. W stylu parkour podbija duże miasto i oznacza nowoczesnego bohatera, który szuka nowych wyzwań. Oprócz Hugo Energise, dostępne są również inne ekskluzywne męskie zapachy Marki Hugo, takie jak wyluzowany Hugo Dark Blue, niekonwencjonalny Hugo Just Different lub szczególnie męski Hugo XY.

Kryteria Conscious
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać