-34%
Picture

Givenchy Amarige Woda toaletowa

Zwykle Dostawa:

czw., 2.12.2021 - pon., 6.12.2021

Szczegóły produktu

Givenchy Amarige: Spacer przez lato

Zapach zaskakuje już po otwarciu flakonu Givenchy Amarige. Na wstępie czuć przyjemny aromat aksamitnych kwiatów pomarańczy, soczystych śliwek i słodkiej mandarynki. Współbrzmienie, które przywodzi na myśl spacer przez sad owocowy w leniwy letni dzień. Prowadzony przez nutę serca Givenchy Amarige, która składa się z owocowych, czerwonych jagód, lekkiej mimozy i korzennego goździka. Niczym wycieczka na ogromną, kolorową łąkę. Drzewny akord bursztynu, tonkowca i drzewa sandałowego otula to pełne doznanie. Zapach, który podkreśla kobiecość i uwodzicielski czar zatopiony w akcentach wody toaletowej Givenchy Amarige.

Niezapomniane doznanie Givenchy Amarige

Zapach Givenchy Amarige prezentuje się w luksusowym flakonie, będącym ucieleśnieniem powiewu elegancji. Zwieńczenie nakrętką w kształcie muszli, która elegancko i wytwornie dopasowuje się do buteleczki, sprawia, że całość nabiera kobiecego charakteru. Nazwa Amarige przypomina francuskie słowo „mirage”, znaczące iluzja lub fatamorgana. To właśnie ta mała i zabawna fantazja została zawarta zarówno w wyglądzie, jak i zapachu Givenchy Amarige. Ta sekretna receptura tworzy pociągający i romantyczny obraz całości. Pełen bukiet, stworzony dla światowej damy. Perfumy te, jako absolutny klasyk zapachów damskich Givenchy, symbolizują piękno i szczęście. Woda toaletowa, dopełniona żywymi, świetlistymi nutami zapachowymi, opowiada o kobiecie spontanicznej.

Aby w wyjątkowy sposób uzupełnić kwiatową świeżość wody toaletowej, stworzono komplementarny z nią dezodorant w sprayu. Tym samym powstało idealne wrażenie zapachowe w formie duetu. Dezodorant w sprayu z linii Givenchy Amarige można stosować także oddzielnie – jest znakomitym towarzyszem na cały dzień. Dzięki swojej promiennej, pełnej uroku nucie Givenchy Amarige wywołuje radość życia i czarujący uśmiech na ustach noszącej go kobiety.


  • Noty bazowe: drzewo sandałowe, bób tonka, żywica bursztynowa
  • Nota głowy: kwiat pomarańczy, śliwka, mandarynka
  • Nota serca: czerwone jagody, mimoza, goździk
  • Nota zapachowa: kwiatowy
Wysyłka i dostawa