Darmowa wysyłka od 119 zł
Certyfikowany sprzedawca
Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Giorgio Armani
Emporio Armani Diamonds for Men Woda toaletowa dla mężczyzn

Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Woda toaletowa dla mężczyzn
Przewidywany czas dostawy: pon, 08.06.2020
  • 30 ml 603,33 zł / 100 ml*
    181,00 zł -32% | 266,60 zł
  • 50 ml 408,00 zł / 100 ml*
    204,00 zł -30% | 292,40 zł
  • 75 ml 373,33 zł / 100 ml*
    280,00 zł -26% | 378,40 zł
darmowa wysyłka
W magazynie
Przewidywany czas dostawy: pon, 08.06.2020
Powiadomienie e-mailem o dostępności
Chętnie prześlemy Ci informację, gdy produkt będzie ponownie dostępny.

Jeżeli artykuł nie będzie ponownie dostępny w ciągu 3 miesięcy, Twoje zapytanie zostanie automatycznie usunięte.

Szczegóły produktu

Emporio Armani Diamonds for Men: błyszcząca gwiazda męskich zapachów Emporio

Prawie żaden kamień szlachetny nie promieniuje tak wielką mocą, luksusem i pięknem , jak cenny diament. Z dokładnie taką wiedzą Armani rozszerzył swoją odnoszącą sukcesy serię Emporio Armani o błyszczące Diamonds for Men. Podobnie jak najcenniejszy kamień na świecie, woda toaletowa symbolizuje siłę, blask i sukces oraz jest zapachem pełnym ekstrawagancji. Nuta głowy Emporio Armani Diamonds for Men charakteryzuje się pociągającym kontrastem pomarańczy bergamoty i pieprzem Szechuan. Charyzmatyczna nuta serca drzewa cedrowego i ziarna kakaowego podkreśla rewelacyjną grę i prowadzi do męskiej nuty podstawowej. W długo utrzymującej się bazie Emporio Armani Diamonds for Men, drzewne aromaty gaiaku i wetiweru rozwijają się, nadając zapachowi zmysłowości i głębi.

Emporio Armani Diamonds for Men dla wspaniałej prezentacji

Emporio Armani Diamonds to potężna kompozycja, która promieniuje nieokiełznaną męskością i siłą dzięki intensywnym aromatom drzewnym i prowokacyjnym akcentom. Prosty, a jednocześnie elegancki flakon Emporio Armani Diamonds for Men: wyraźny, prostokątny kształt ze srebrnym zamknięciem, ledwo nawiązuje do olśniewającego zapachu wewnątrz. Tym bardziej ekscytująca jest kampania reklamowa Emporio Armani Diamonds for Men z hollywoodzkim zdobywcą kobiecych serc Joshem Hartnettem, który dzięki pociągającemu zapachowi ledwo ratuje się przed zalotami.

Z Emporio Armani Diamonds for Men, Armani po raz kolejny udowadnia, jak dobrze łączy się prosta elegancja i prowokujący splendor. Marka, która nie tylko symbolizuje wykwintny styl i niedopowiedzenie w świecie mody, od 1998 roku wprowadza również na rynek odnoszące sukces perfumy Emporio Armani Diamonds i Emporio He. Dzięki swojemu ekstrawaganckiemu charakterowi stały się popularnymi klasykami zapachowymi, które doskonale uzupełniają bardziej klasyczne zapachy Giorgio Armani. Emporio Armani Diamonds for Men to przyciągająca wzrok woda toaletowa na wielkie wystąpienie i Twój idealny towarzysz na ekscytujące noce.

Wysyłka i dostawa
Szybka dostawa
Dostawa przez: Poczta Polska
Prawo zwrotu w ciągu 120 dni
Bezpłatna przesyłka zwrotna
Metody płatności: Karta kredytowa, System Przelewy24