Picture
Picture
Picture
Picture

Escada Especially Escada Woda perfumowana

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

pt., 12.08.2022 - wt., 16.08.2022

Szczegóły produktu

Radość życia z Especially Escada

Żwawy zapach Escada Especially Escada to perfumy o kwiatowym i owocowym charakterze. Escada Especially Escada zaczyna się delikatnie słodką nutą głowy gruszki i oleistej ambry, podkreślając wyraźny przekaz już na samym początku. Zapach Especially Escada to pozytywna dziewczęca energia, która ucieleśnia młodzieńczy urok i zmysłową kobiecość w perfumach. Jeśli lubisz mieszankę radosnej dziewczęcości i kobiecego blasku oraz perfum, które nosisz, chcesz promieniować radością i energią Escada Especially Escada jest właściwym zapachem dla Ciebie. Serce Escada Especially Escada z nutami róż i akordami ylang-ylang to również delikatna świeżość połączona ze zmysłowym wyrazem. Słodka baza nut piżma i drzewnych podkreśla kochającą życie kobiecość perfum Especially Escada.

<style="text-align: justify;"> Mieszanina pozytywnej energii i współczesnej zmysłowości znajduje również harmonijne odzwierciedlenie we flakonie zapachu Escada Especially Escada. Charakteryzuje się prostym przezroczystym flakonem z perfumami, który przepuszcza płynną nalewkę perfum w delikatnym mocno różowym kolorze. Złota nakrętka i złoty napis Escada harmonijnie dopełniają obraz i dodają kobiecej, uroczej noty wizualnej wymowie zapachu Escada Especially Escada.


Młoda energia z Escada Especially Escada

Założona w 1976 roku luksusowa firma zajmująca się modą damską od pewnego czasu urzeka świeżymi zapachami damskimi Escada, takimi jak na przykład Escada Magnetism, Desire me, czy Rockin’Rio, a ich kompozycje tworzą konsekwentnie harmonijne obrazy zapachowe. Izraelska modelka Bar Rafaeli prezentuje perfumy Escada Especially Escada w świeżo pobudzonej kampanii, lepiej niż ktokolwiek inny mógłby to zrobić. Z jej młodzieńczym wdziękiem promieniuje energią i kobiecą elegancją, którą zapach uosabia w swoim przesłaniu.

Kryteria Conscious
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać