Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Picture
Image placeholder

Calvin Klein ck IN2U For Him Woda toaletowa

W magazynie
darmowa dostawa od

Zwykle Dostawa:

śr., 14.12.2022 - sob., 17.12.2022

Szczegóły produktu

CK In2u For Him - modny zapach nowoczesnego stylu życia

Calvin Klein CK In2u For Him to ekscytujący męski zapach, który czerpie swoją męską zwięzłość z drzewno-orientalnej nuty zapachowej. Calvin Klein CK In2u for Him to nowoczesny zapach, który nadaje swój wyjątkowy aromat wyluzowanym i swobodnym mężczyznom. Komunikacja cyfrowa jest dla tego mężczyzny tak samo normalna jak twórcza nuta zapachowa. Nuta głowy jest zdominowana przez liście pomelo i świeżą limonkę. Ekstrawaganckie połączenie strąków gorzkiego kakao i ognistego pimento w nucie serca tworzy prawdziwy zespół przepysznie pikantnych niuansów.

Młody i dynamiczny

Chłodne piżmo wraz z białym cedrem i wetiwerem tworzą ekscytującą kreację w nucie podstawowej. Flakon CK In2u przypomina butelkę z mlekiem i składa się ze szklanej podstawy z białą plastikową polewą. Niebieski płyn zapachu mieni się przez przezroczyste szkło i kształtuje niezwykły charakter z zapałem nowej generacji. Calvin Klein CK In2u For Him to modny zapach, który doskonale wpisuje się w cyfrową erę naszego świata.

Calvin Klein CK In2u For Him został stworzony w 2010 roku dla kolekcji męskich zapachów Calvin Klein. W kampanii reklamowej szczególną uwagę zwrócono na dostosowanie linii wzorniczej flakonu i nowej nuty zapachowej do aktualnych trendów. Paleta produktów Calvin Klein CK In2u For Him składa się z wody toaletowej, wody po goleniu, dezodorantu w sztyfcie i żelu pod prysznic. Calvin Klein skierował się swoim zapachem Calvin Klein CK In2u For Him do nowoczesnego pokolenia, które wyraża siebie jako młodego, świeżego i dynamicznego z cyfrowym stylem życia.

Kryteria Conscious
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać