Burberry Her Woda perfumowana 30 ml 3616304061929 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Burberry Her Elixir Woda perfumowana

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
Darmowa wysyłka

Przewidywana dostawa:

między 1 grudnia a 5 grudnia

Szczegóły produktu
  • Nota głowy: Akord truskawkowy i jeżyny
  • Nota serca: Akord jaśminu
  • Noty bazowe: Wanilia, ambra, drzewo sandałowe

Burberry Her Elixir de Parfum: silny i zmysłowy zapach dla kobiet. Zapach wykracza ponad ducha przygody wody perfumowanej Burberry Her i jest najnowszym rozdziałem w rozwijającej się historii Burberry Her. Her Elixir to woda perfumowana dla kobiet, które odważyły się badać to, co nieznane. Zapach dla wolnej kobiety, która szuka emocji związanych z kolejną przygodą. Zmysłowa, czarująca i nieznająca granic, posiada osobowość, która uzależnia.

Woda perfumowana Her Elixir dla kobiet to nowe, intensywne uzupełnienie rodziny Burberry Her, oferując charakterystyczne owocowe nuty gourmand oprócz odważnej eksplozji ciemnoczerwonych jagód i jaśminu. Zapach dopełnia zmysłowa i uzależniająca wanilia i ambra.

Burberry Her Elixir pogłębia różowy flakon wody perfumowanej i nadaje mu nieprzezroczyste wykończenie, które odzwierciedla intensywność zapachu oraz pewność siebie i zmysłową naturę. Zewnętrzny design wyposażony jest w zwiększony napis Burberry na dnie.

Pokaż więcej
Użytkowanie

Nałóż zapach na punkty pulsu na nadgarstkach, szyi i sercu, abyś mogła niestrudzenie podążać za niespodziewanymi zwrotami w dzień i w nocy.

Pokaż więcej
Składniki
Patrz opakowanie
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza