like productWella ProfessionalsFusion Mask • Maska do włosów46,30 złSugerow.96,36 zł (-52%)75 ml (617,33 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsPerfect Me N/A • Lotion do stylizacji42,90 złSugerow.125,57 zł (-66%)100 ml (429,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsBody crafter objętościowy • Spray do włosów43,90 złSugerow.110,53 zł (-60%)150 ml (292,67 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsSugar Lift N/A • Spray do włosów42,90 złSugerow.110,53 zł (-61%)150 ml (286,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsInvigo Scalp Balance Clean • Szampon do włosów43,20 złSugerow.96,79 zł (-55%)300 ml (144,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsGrip Cream N/A • Pasta do włosów46,53 złSugerow.102,02 zł (-54%)75 ml (620,40 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsNutricurls Curl Shaper • Krem do stylizacji42,91 złSugerow.131,45 zł (-67%)150 ml (286,07 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsElements Renewing Shampoo Refill • Szampon do włosów107,74 złSugerow.225,85 zł (-52%)1000 ml (107,74 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsElements Renewing Mask • Maska do włosówod 26,79 złSugerow.53,85 zł (-50%)30 ml (893,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsElements Renewing Leave-In Spray • Kuracja bez spłukiwania80,72 złSugerow.160,01 zł (-50%)150 ml (538,13 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsNutricurls Soft Twirl • Pianka utrwalająca42,90 złSugerow.116,41 zł (-63%)200 ml (214,50 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsInvigo Scalp Balance Calm • Szampon do włosów44,90 złSugerow.96,79 zł (-54%)300 ml (149,67 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsInvigo Color Brilliance Mask fein • Maska do włosów63,00 złSugerow.136,47 zł (-54%)150 ml (420,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsShinefinity Activator 2% Bottle • Profesionalna półtrwała farba48,90 złSugerow.117,28 zł (-57%)1000 ml (48,90 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsGlam Mist N/A • Spray nadający połysk50,90 złSugerow.116,41 zł (-56%)200 ml (254,50 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsInvigo Scalp Balance Anti Hair-Loss Serum • Kuracja bez spłukiwania117,90 złSugerow.297,57 zł (-60%)48 ml (2456,25 zł / 1 l)
Limitedlike productWella ProfessionalsSculpt Force XXL • Żel do włosów53,77 złSugerow.181,59 zł (-70%)250 ml (215,08 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsShape Shift Modeling Gum • Pasta do włosów48,22 złSugerow.136,69 zł (-65%)150 ml (321,47 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsShinefinity Glaze 07/0 Natural Oatmilk • Farba do włosów38,90 złSugerow.95,27 zł (-59%)60 ml (648,33 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsNutricurls Fresh Up • Spray do loków43,90 złSugerow.110,53 zł (-60%)150 ml (292,67 zł / 1 l)
Nowośćlike productWella ProfessionalsUltimate Repair Geschenkset • Zestaw do pielęgnacji włosów313,48 zł1 szt. (313,48 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productWella ProfessionalsUltimate color zestaw prezentowy • Zestaw do pielęgnacji włosów268,58 zł1 szt. (268,58 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productWella ProfessionalsFusion Geschenkset • Zestaw do pielęgnacji włosów191,84 zł1 szt. (191,84 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productWella ProfessionalsUltimate Color Blonde • Odżywka149,55 zł200 ml (747,75 zł / 1 l)
Nowośćlike productWella ProfessionalsUltimate Color Blonde Onyx • Szampon do włosówod 48,18 zł50 ml (963,60 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color /28 Indigo Enhancer • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color /00 Clear Diluter • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsColor Fresh Create Future Yellow • Profesionalna półtrwała farba40,73 złSugerow.115,80 zł (-65%)60 ml (678,83 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 10/95 Pearl Blonde • Profesionalna farba do włosów361,59 zł120 g (3013,25 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 5/54 Mahogany Red • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 8/68 Lavender Blonde • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color /34 Copper Enhancer • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 9/36 Cashew Blonde • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsEOS X Red Pepper • Profesionalna półtrwała farba257,13 złSugerow.367,33 zł (-30%)120 g (2142,75 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsShinefinity Glaze 07/39 Chroma Gold • Farba do włosów95,27 zł60 ml (1587,83 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsShinefinity Glaze 09/39 Iridescent Gold • Farba do włosów95,27 zł60 ml (1587,83 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 8/07 Cashmere Blonde • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
Limitedlike productWella ProfessionalsRugged Texture XXL • Pasta do włosów127,11 złSugerow.181,59 zł (-30%)150 ml (847,40 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 6/37 Caramel Brunette • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 5/75 Cacao Brunette • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsInvigo Color Brilliance Shampoo fein • Szampon do włosów26,42 złSugerow.52,97 zł (-50%)100 ml (264,20 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsColor Fresh Create Uber Gold • Profesionalna półtrwała farba92,64 złSugerow.115,80 zł (-20%)60 ml (1544,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsShinefinity • Farba do włosówod 37,50 złSugerow.95,27 zł (-61%)60 ml (625,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsElements Calming Serum • Kuracja bez spłukiwania107,00 złSugerow.189,44 zł (-44%)100 ml (1070,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsShinefinity Glaze 07/97 Mocha Beige • Farba do włosów44,90 złSugerow.95,27 zł (-53%)60 ml (748,33 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsSupernatural color Nierdzewna miska do koloryzacji 500ml • Miseczka do farb30,52 zł1 szt. (30,52 zł / 1 pcs)
like productWella ProfessionalsInvigo Color Brilliance coarse • Szampon do włosów39,90 złSugerow.96,79 zł (-59%)300 ml (133,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsElements Calming Shampoo Refill • Szampon do włosów111,00 złSugerow.225,85 zł (-51%)1000 ml (111,00 zł / 1 l)