like productWella ProfessionalsVolume Boost Crystal • Maska do włosówod 67,92 złSugerow.136,03 zł (-50%)145 ml (468,41 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsPerfecton rot-gold /43 • Profesionalna półtrwała farba215,82 zł250 ml (863,28 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsRugged Texture matujący • Krem do stylizacji36,17 złSugerow.102,02 zł (-65%)75 ml (482,27 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsOcean Spritz Beach Texture • Spray teksturyzujący46,50 złSugerow.110,53 zł (-57%)150 ml (310,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsColor Brilliance Vibrant Color Fine/Normal • Maska do włosówod 26,89 złSugerow.37,71 zł (-28%)30 ml (896,33 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsPerfecton violett /6 • Profesionalna półtrwała farba215,82 zł250 ml (863,28 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsNutri-Enrich Wonder Balm • Płyn do włosów122,82 złSugerow.136,47 zł (-10%)150 ml (818,80 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsPerfecton perl /8 • Profesionalna półtrwała farba215,82 zł250 ml (863,28 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsJust Brilliant Glanz • Pasta do włosów48,90 złSugerow.102,02 zł (-52%)75 ml (652,00 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsAkcesoria szeroki • Pędzel do farbowania włosów31,82 zł1 szt. (31,82 zł / 1 pcs)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 4/08 Espresso Brunette • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 4/56 Plum Pop Red • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 8/34 Apricot Red • Profesionalna farba do włosów342,01 złSugerow.376,92 zł (-9%)120 g (2850,08 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 7/71 Walnut Blonde • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)
like productWella ProfessionalsShinefinity Activator Bottle • Farba do włosów19,84 zł60 ml (330,67 zł / 1 l)
like productWella ProfessionalsSupernatural Color 7/45 Chili Red • Profesionalna farba do włosów376,92 zł120 g (3141,00 zł / 1 kg)