like productSemilacFrez stożkowy 002 z węglika spiekanego • Pilnik do paznokci77,91 złSugerow.108,96 zł (-28%)1 szt. (77,91 zł / 1 pcs)
like productSemilacNagelfräser Mini Pen • Pilnik do paznokci198,99 złSugerow.261,56 zł (-24%)1 szt. (198,99 zł / 1 pcs)
like productSemilacFinish with Gloss Cleaner • Środek do czyszczenia paznokci39,20 zł125 ml (313,60 zł / 1 l)
like productSemilacRemover • Zmywacz lakieru do paznokci29,99 złSugerow.56,64 zł (-47%)500 ml (59,98 zł / 1 l)
like productSemilacLampe UV LED 15W/24 • Lampa utwardzająca LED99,99 złSugerow.130,36 zł (-23%)1 szt. (99,99 zł / 1 pcs)
like productSemilacAll Black UV-LED 24W/48 Lampe • Lampa utwardzająca LED268,00 złSugerow.348,76 zł (-23%)1 szt. (268,00 zł / 1 pcs)
like productSemilacFrez 008 diamentowy mikro-rolkowy • Pilnik do paznokci22,79 złSugerow.28,30 zł (-19%)1 szt. (22,79 zł / 1 pcs)
like productSemilacColour's Set All About Nudes • Zestaw lakierów do paznokci92,28 złSugerow.99,00 zł (-7%)1 szt. (92,28 zł / 1 pcs)
like productSemilacOil Ritual Moisturizing Nail and Cuticle Oil • Olejek do paznokci21,99 zł11 ml (1999,09 zł / 1 l)