like productRedkenAcidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Olejek do włosów141,11 złSugerow.221,92 zł (-36%)100 ml (1411,10 zł / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate Hair Bandage Balm • Krem do włosów143,90 złSugerow.229,05 zł (-37%)75 ml (1918,67 zł / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls Hydrating Curl Cream • Krem do stylizacji115,00 złSugerow.169,82 zł (-32%)250 ml (460,00 zł / 1 l)
like productRedkenStyling Definition & struktura Wax Blast 10 • Wosk do włosów90,99 złSugerow.128,62 zł (-28%)150 ml (606,60 zł / 1 l)
like productRedkenStyling Strong Hold 23 • Spray do włosów85,39 złSugerow.128,62 zł (-34%)400 ml (213,48 zł / 1 l)
like productRedkenblondage high bright • Szampon do włosów92,18 złSugerow.117,72 zł (-22%)300 ml (307,27 zł / 1 l)
like productRedkenAll Soft Mega Curls Hydramelt Treatment • Płyn do włosów98,83 złSugerow.158,27 zł (-38%)150 ml (658,87 zł / 1 l)
like productRedkenAcidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Kuracja bez spłukiwania119,00 złSugerow.188,10 zł (-37%)190 ml (626,32 zł / 1 l)
like productRedkenCerafill Retaliate Stemoxydine • Kuracja bez spłukiwania165,90 złSugerow.255,93 zł (-35%)90 ml (1843,33 zł / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss • Szampon do włosów81,23 złSugerow.117,72 zł (-31%)300 ml (270,77 zł / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls • Szampon do włosów102,91 złSugerow.149,98 zł (-31%)300 ml (343,03 zł / 1 l)
like productRedkenAcidic Grow Full System Scalp and Hair Serum • Serum do włosów137,05 złSugerow.221,92 zł (-38%)100 ml (1370,50 zł / 1 l)
like productRedkenScalp Relief Dandruff Control • Pielęgnacja skóry głowy84,66 złSugerow.117,72 zł (-28%)250 ml (338,64 zł / 1 l)
like productRedkenblondage high bright • Odżywka85,65 złSugerow.135,16 zł (-37%)300 ml (285,50 zł / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss Instant Deflate • Olejek do włosów131,00 złSugerow.151,73 zł (-14%)125 ml (1048,00 zł / 1 l)
like productRedkenExtreme • Maska do włosów127,90 złSugerow.193,15 zł (-34%)250 ml (511,60 zł / 1 l)
like productRedkenStyling Volume Guts 10 • Pianka utrwalająca86,71 złSugerow.128,62 zł (-33%)300 ml (289,03 zł / 1 l)
like productRedkenStyling Quick Dry 18 • Spray do włosów86,66 złSugerow.128,62 zł (-33%)400 ml (216,65 zł / 1 l)
like productRedkenExtreme Strength Builder Plus • Maska do włosów127,28 złSugerow.193,15 zł (-34%)250 ml (509,12 zł / 1 l)
like productRedkenExtreme Anti-Snap • Kuracja bez spłukiwania89,90 złSugerow.151,73 zł (-41%)250 ml (359,60 zł / 1 l)
like productRedkenExtreme CAT • Spray do włosów95,80 złSugerow.151,73 zł (-37%)250 ml (383,20 zł / 1 l)
like productRedkenStyling Powder Grip 03 Mattifying Hair Powder • Puder do włosów85,35 złSugerow.128,62 zł (-34%)7 g (121,93 zł / 10 g)
like productRedkenStyling Max Hold 32 • Spray do włosów82,83 złSugerow.128,62 zł (-36%)300 ml (276,10 zł / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls Refreshing Curl Mist • Spray do loków111,91 złSugerow.169,82 zł (-34%)250 ml (447,64 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productRedkenAcidic color gloss XMAS Set do ochrony koloru i blasku włosów farbowanych • Zestaw do pielęgnacji włosów366,24 zł1 szt. (366,24 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productRedkenExtreme XMAS Set do odbudowy i wzmocnienia zniszczonych włosów • Zestaw do pielęgnacji włosów279,04 zł1 szt. (279,04 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productRedkenAll soft XMAS Set • Zestaw do pielęgnacji włosów289,94 zł1 szt. (289,94 zł / 1 pcs)
like productRedkenStyling Anti-Frizz 20 • Spray do włosów80,63 złSugerow.128,62 zł (-37%)250 ml (322,52 zł / 1 l)
like productRedkenStyling Pliable Paste Rewind • Pasta do włosów120,35 złSugerow.128,62 zł (-6%)150 ml (802,33 zł / 1 l)
like productRedkenStyling Definition & Struktura Hardwear 16 • Żel do włosów92,28 złSugerow.128,62 zł (-28%)250 ml (369,12 zł / 1 l)
like productRedkenStyling Control 28 • Spray do włosów78,95 złSugerow.128,62 zł (-39%)400 ml (197,38 zł / 1 l)
like productRedkenBrews Work Hard Molding Paste • Pasta do włosów75,53 złSugerow.110,31 zł (-32%)150 ml (503,53 zł / 1 l)
like productRedkenStyling Texture Paste Rough Paste • Pasta do włosów89,90 złSugerow.128,62 zł (-30%)75 ml (1198,67 zł / 1 l)