Limitedlike productMACBlowing Air Kisses Glossy Lip Duo • Zestaw do makijażu ust187,48 zł1 szt. (187,48 zł / 1 pcs)
like productMACDuo Brush-on Striplash Adhesive Latex Free White/Clear • Klej do rzęs87,20 zł5 g (174,40 zł / 10 g)
like productMACBrushes 182S Buffer • Pędzelek do pudru194,25 złSugerow.279,04 zł (-30%)1 szt. (194,25 zł / 1 pcs)
like productMACPrep + Prime Moisture Infusion • Primer192,28 złSugerow.213,64 zł (-10%)50 ml (3845,60 zł / 1 l)
like productMACSmall Eye Shadow Velvet • Cień do powiek89,25 złSugerow.113,36 zł (-21%)1.5 g (595,00 zł / 10 g)