like productL'Oréal ParisBrilliant Signature Plump-in-Gloss • Błyszczyk do ust43,56 zł7 ml (62,23 zł / 10 ml)
like productL'Oréal ParisRevitalift Laster Anti-Wrinkles Pure Retinol Night Serum • Serum do twarzy87,16 zł30 ml (2905,33 zł / 1 l)
like productL'Oréal ParisAge Perfect Golden Age Strengthening Rosé Care • Krem na dzień69,72 zł50 ml (1394,40 zł / 1 l)