like productKérastaseBlond Absolu L’Huile Cicaextreme Refillable • Olejek do włosów194,73 złSugerow.336,59 zł (-42%)75 ml (2596,40 zł / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss • Kuracja do włosów203,50 złSugerow.276,42 zł (-26%)210 ml (969,05 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Hair oil for damaged hair • Olejek do włosów163,05 złSugerow.245,90 zł (-34%)30 ml (5435,00 zł / 1 l)
like productKérastaseCouture Styling Laque Noire • Spray do włosów130,86 złSugerow.197,07 zł (-34%)300 ml (436,20 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive Discovery Set • Zestaw do pielęgnacji włosów135,30 złSugerow.226,72 zł (-40%)1 szt. (135,30 zł / 1 pcs)
like productKérastaseChronologiste L’Huile de Parfum Refillable • Olejek do włosówod 133,99 złSugerow.186,61 zł (-28%)30 ml (4466,33 zł / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu Bain Riche Chroma Respect • Szampon do włosówod 95,90 złSugerow.158,70 zł (-40%)250 ml (383,60 zł / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Fluidealiste Sulphate free • Szampon do włosów231,52 złSugerow.285,14 zł (-19%)500 ml (463,04 zł / 1 l)
like productKérastaseElixir Ultime Le Bain • Szampon do włosów105,24 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (420,96 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productKérastaseNutritive XMas Set - zestaw prezentowy do włosów suchych • Zestaw do pielęgnacji włosów310,78 złSugerow.345,31 zł (-10%)1 szt. (310,78 zł / 1 pcs)
like productKérastaseNutritive Bain Satin Riche • Szampon do włosówod 95,40 złSugerow.143,88 zł (-34%)250 ml (381,60 zł / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu Bain Chroma Respect • Szampon do włosówod 103,00 złSugerow.158,70 zł (-35%)250 ml (412,00 zł / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu L‘Huile Cicagloss Refill • Olejek do włosów166,53 złSugerow.251,14 zł (-34%)75 ml (2220,40 zł / 1 l)
like productKérastaseChronologiste L’Huile de Parfum Refill • Olejek do włosów215,09 złSugerow.324,38 zł (-34%)75 ml (2867,87 zł / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Huile Sublime Repair • Olejek do włosów182,71 złSugerow.275,55 zł (-34%)50 ml (3654,20 zł / 1 l)
Limitedlike productKérastaseSoleil Masque Apré-Soleil • Maska do włosów166,00 złSugerow.255,50 zł (-35%)200 ml (830,00 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productKérastaseMini trio XMas Set - zestaw prezentowy do wszystkich rodzajów włosów • Zestaw do pielęgnacji włosów329,62 złSugerow.366,24 zł (-10%)1 szt. (329,62 zł / 1 pcs)
like productKérastasePurifying Scrub • Peeling do skóry głowy193,71 złSugerow.292,12 zł (-34%)250 ml (774,84 zł / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu L‘Huile Cicagloss • Olejek do włosówod 98,23 złSugerow.158,70 zł (-38%)30 ml (3274,33 zł / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu L'Huile Cicaextreme Refill • Olejek do włosów164,02 złSugerow.251,14 zł (-35%)75 ml (2186,93 zł / 1 l)
like productKérastaseDensifique Bundle • Zestaw do pielęgnacji włosów303,12 złSugerow.456,06 zł (-34%)2x1 szt. (151,56 zł / 1 pcs)
like productKérastaseSymbiose Fondant Apaisant Essentiel • Odżywka133,31 złSugerow.211,90 zł (-37%)200 ml (666,55 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive Nutri-Supplement Scalp Serum • Serum do włosów182,71 złSugerow.275,55 zł (-34%)90 ml (2030,11 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Potentialiste Serum • Serum do włosów166,46 złSugerow.275,55 zł (-40%)90 ml (1849,56 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Discovery Set • Zestaw do pielęgnacji włosów162,69 złSugerow.274,68 zł (-41%)1 szt. (162,69 zł / 1 pcs)
Limitedlike productKérastaseSoleil Bain Après-Soleil Eau de Coco • Szampon do włosów85,90 złSugerow.143,88 zł (-40%)250 ml (343,60 zł / 1 l)
like productKérastaseResistance Extentioniste Thermique • Balsam do układania włosów130,67 złSugerow.197,07 zł (-34%)150 ml (871,13 zł / 1 l)
Nowośćlike productKérastaseMini Iconics Trio Discovery Set • Zestaw do pielęgnacji włosów329,62 złSugerow.366,24 zł (-10%)1 szt. (329,62 zł / 1 pcs)
like productKérastaseSpecifique Masque Rehydratant • Maska do włosów173,00 złSugerow.276,42 zł (-37%)200 ml (865,00 zł / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Oléo-Relax Refill • Olejek do włosów166,53 złSugerow.251,14 zł (-34%)75 ml (2220,40 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum • Serum do włosów182,71 złSugerow.275,55 zł (-34%)50 ml (3654,20 zł / 1 l)
like productKérastaseResistance Bundle • Zestaw do pielęgnacji włosów300,34 złSugerow.413,33 zł (-27%)2x1 szt. (150,17 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productKérastaseBlond Absolu Trio Discovery Set • Zestaw do pielęgnacji włosów226,72 zł1 szt. (226,72 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productKérastase8 hour magic night XMas Set - Zestaw prezentowy do włosów ze skłonnością do wypadania • Zestaw do pielęgnacji włosów282,00 złSugerow.349,67 zł (-19%)1 szt. (282,00 zł / 1 pcs)
like productKérastaseDiscipline Oléo-Relax Refillable • Olejek do włosów209,00 złSugerow.336,59 zł (-38%)75 ml (2786,67 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Pre-shampoo for damaged hair • Pre-szamponod 62,45 złSugerow.94,18 zł (-34%)45 ml (1387,78 zł / 1 l)
like productKérastaseSymbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif • Serum do włosów182,71 złSugerow.275,55 zł (-34%)90 ml (2030,11 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Cure Anti-Chute • Kuracja do włosówod 242,50 złSugerow.313,05 zł (-23%)10x6 ml (40 416,67 zł / 1 l)
Limitedlike productKérastaseSoleil Huile Sirène • Olejek do włosów120,90 złSugerow.197,07 zł (-39%)150 ml (806,00 zł / 1 l)
like productKérastaseInitialiste • Serum do włosów174,06 złSugerow.275,55 zł (-37%)60 ml (2901,00 zł / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition • Maska do włosów197,40 złSugerow.276,42 zł (-28%)200 ml (987,00 zł / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Bain Lumière Mini • Szampon do włosów57,10 złSugerow.77,61 zł (-26%)80 ml (713,75 zł / 1 l)
like productKérastaseGenesis Bain Nutri-Fortifiant Refill • Szampon do włosów209,50 złSugerow.238,93 zł (-12%)500 ml (419,00 zł / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Bundle • Zestaw do pielęgnacji włosów326,39 złSugerow.456,06 zł (-28%)2x1 szt. (326,39 zł / 1 pcs)
like productKérastaseBlond Absolu Serum Hyaluronic Acid • Serum do włosów182,71 złSugerow.275,55 zł (-34%)50 ml (3654,20 zł / 1 l)
like productKérastaseResistance Extentioniste • Maska do włosów183,30 złSugerow.276,42 zł (-34%)200 ml (916,50 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Pre-Shampoo Geschenkset • Zestaw do pielęgnacji włosów225,05 złSugerow.419,40 zł (-46%)1 szt. (225,05 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productKérastaseGenesis XMas Set • Zestaw do pielęgnacji włosów320,98 złSugerow.356,65 zł (-10%)1 szt. (320,98 zł / 1 pcs)