like productKérastaseDiscipline Fluidealiste Fondant • Odżywka140,50 złSugerow.211,90 zł (-34%)200 ml (702,50 zł / 1 l)
like productKérastaseGenesis Homme • Serum do włosów182,71 złSugerow.275,55 zł (-34%)90 ml (2030,11 zł / 1 l)
like productKérastaseSymbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire • Szampon do włosów105,49 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (421,96 zł / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Bain Hydratation Douceur • Szampon do włosów105,24 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (420,96 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive Masquintense Riche • Maska do włosów162,79 złSugerow.255,50 zł (-36%)200 ml (813,95 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive Bain Satin Riche Refill • Szampon do włosów141,00 złSugerow.217,13 zł (-35%)500 ml (282,00 zł / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Crème De Jour Fondamentale • Płyn do włosów125,82 złSugerow.197,07 zł (-36%)150 ml (838,80 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Dermo-Calm Bain Vital • Szampon do włosówod 105,24 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (420,96 zł / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Fluidealiste Maskeratine • Maska do włosów173,00 złSugerow.276,42 zł (-37%)200 ml (865,00 zł / 1 l)
like productKérastaseGenesis Homme Bain De Force Quotidien • Szampon do włosów105,24 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (420,96 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Frizz-Glaze Cream • Kuracja bez spłukiwaniaod 78,50 złSugerow.99,90 zł (-21%)45 ml (1744,44 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive Bain Satin • Szampon do włosów95,40 złSugerow.143,88 zł (-34%)250 ml (381,60 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive Masquintense • Maska do włosów169,41 złSugerow.255,50 zł (-34%)200 ml (847,05 zł / 1 l)
like productKérastaseGenesis Bain Nutri-Fortifiant • Szampon do włosówod 105,49 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (421,96 zł / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu Masque Chroma Filler • Maska do włosów183,30 złSugerow.276,42 zł (-34%)200 ml (916,50 zł / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Gelée Curl Contour • Płyn do włosów130,67 złSugerow.197,07 zł (-34%)150 ml (871,13 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Heat protection for damaged hair • Serum do włosów196,59 złSugerow.296,48 zł (-34%)90 ml (2184,33 zł / 1 l)
like productKérastasePremiere Exclusive Sets • Zestaw do pielęgnacji włosów204,08 złSugerow.367,20 zł (-44%)1 szt. (204,08 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productKérastaseBlond trio XMas Set - zestaw prezentowy do włosów naturalnie blond i rozjaśnianych • Zestaw do pielęgnacji włosów264,47 złSugerow.293,86 zł (-10%)1 szt. (264,47 zł / 1 pcs)
like productKérastaseResistance Bain Force Architecte • Szampon do włosówod 94,38 złSugerow.143,88 zł (-34%)250 ml (377,52 zł / 1 l)
like productKérastaseResistance Bain Force Architecte Refill • Szampon do włosów160,00 złSugerow.217,13 zł (-26%)500 ml (320,00 zł / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Blond Guard Mini • Serum do włosów70,24 złSugerow.96,79 zł (-27%)45 ml (1560,89 zł / 1 l)
like productKérastaseResistance Fondant Extentioniste • Odżywka140,50 złSugerow.211,90 zł (-34%)200 ml (702,50 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Le Parfum • Perfumy do włosów141,51 złSugerow.192,71 zł (-27%)30 ml (4717,00 zł / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Cicaflash Mini • Odżywka81,50 złSugerow.96,79 zł (-16%)75 ml (1086,67 zł / 1 l)
like productKérastaseResistance Masque Force Architecte • Maska do włosów152,00 złSugerow.255,50 zł (-41%)200 ml (760,00 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze Refill • Szampon do włosów161,49 złSugerow.246,60 zł (-35%)500 ml (322,98 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze • Szampon do włosówod 52,99 złSugerow.80,10 zł (-34%)80 ml (662,38 zł / 1 l)
like productKérastaseCouture Styling Mousse Bouffante • Pianka utrwalająca130,99 złSugerow.197,07 zł (-34%)150 ml (873,27 zł / 1 l)
like productKérastaseChroma Absolu Bain Chroma • Szampon do włosów174,00 złSugerow.238,93 zł (-27%)500 ml (348,00 zł / 1 l)
like productKérastaseCouture Styling L'Incroyable • Balsam do układania włosów130,67 złSugerow.197,07 zł (-34%)150 ml (871,13 zł / 1 l)
LimitedNowośćlike productKérastaseGenesis Trio XMas Set • Zestaw do pielęgnacji włosów454,31 zł1 szt. (454,31 zł / 1 pcs)
like productKérastaseVolumifique • Szampon do włosów95,40 złSugerow.143,88 zł (-34%)250 ml (381,60 zł / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Bain Ultraviolet • Szampon do włosów99,50 złSugerow.158,70 zł (-37%)250 ml (398,00 zł / 1 l)
like productKérastaseBlond Absolu Masque Ultra-Violet • Maska do włosów183,30 złSugerow.276,42 zł (-34%)200 ml (916,50 zł / 1 l)
like productKérastaseDiscipline Fluidealiste • Szampon do włosów105,24 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (420,96 zł / 1 l)
like productKérastaseGenesis Homme • Pasta do włosów130,67 złSugerow.197,07 zł (-34%)75 ml (1742,27 zł / 1 l)
like productKérastaseSymbiose Micro-Peeling Cellulaire • Peeling do skóry głowy135,63 złSugerow.204,05 zł (-34%)200 ml (678,15 zł / 1 l)
like productKérastaseCurl Manifesto Refresh Absolu • Spray do włosów130,67 złSugerow.197,07 zł (-34%)190 ml (687,74 zł / 1 l)
like productKérastaseResistance Extentioniste • Szampon do włosówod 105,00 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (420,00 zł / 1 l)
like productKérastaseResistance Thérapiste • Szampon do włosów105,24 złSugerow.158,70 zł (-34%)250 ml (420,96 zł / 1 l)
like productKérastaseGenesis Homme • Odżywka w sprayu130,67 złSugerow.197,07 zł (-34%)150 ml (871,13 zł / 1 l)
like productKérastaseGenesis Homme Bain De Masse Èpaississant • Szampon do włosów102,50 złSugerow.158,70 zł (-35%)250 ml (410,00 zł / 1 l)
like productKérastasePremière Shampoo for damaged hair • Szampon do włosówod 66,00 złSugerow.92,43 zł (-28%)80 ml (825,00 zł / 1 l)
like productKérastaseSpecifique Anti-Haarausfall Bain Prévention • Szampon do włosów100,90 złSugerow.158,70 zł (-36%)250 ml (403,60 zł / 1 l)
like productKérastaseNutritive Exclusive Sets • Zestaw do pielęgnacji włosów193,95 złSugerow.292,50 zł (-34%)1 szt. (193,95 zł / 1 pcs)
like productKérastasePremière Shampoo for damaged hair - refill pack • Szampon do włosów183,00 złSugerow.277,30 zł (-34%)500 ml (366,00 zł / 1 l)