LimitedNowośćlike productKérastaseMini duo XMas Set - zestaw prezentowy do matowych i suchych włosów • Zestaw do pielęgnacji włosów225,23 złSugerow.250,26 zł (-10%)1 szt. (225,23 zł / 1 pcs)
like productKérastaseChroma Absolu Bain Riche Chroma Respect Refill • Szampon do włosów187,90 złSugerow.238,93 zł (-21%)500 ml (375,80 zł / 1 l)
like productKérastaseGensis Cure Apaisante • Kuracja do włosów208,90 złSugerow.323,10 zł (-35%)10x6 ml (34 816,67 zł / 1 l)
like productKérastaseCouture Styling Laque Couture • Spray do włosów158,02 złSugerow.197,07 zł (-20%)300 ml (526,73 zł / 1 l)
like productKérastaseSymbiose Masque Revitalisant Essentiel • Maska do włosów169,00 złSugerow.276,42 zł (-39%)200 ml (845,00 zł / 1 l)
Limitedlike productKérastasePremière Bundle • Zestaw do pielęgnacji włosów345,61 złSugerow.524,94 zł (-34%)2x1 szt. (345,61 zł / 1 pcs)
like productKérastasePremière Duo Discovery Set • Zestaw do pielęgnacji włosów105,49 złSugerow.158,70 zł (-34%)1 szt. (105,49 zł / 1 pcs)
like productKérastasePremière Pre-Shampoo Spring Set • Zestaw do pielęgnacji włosów244,00 złSugerow.406,35 zł (-40%)1 szt. (244,00 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productKérastaseElixir ultime hour duo XMas Set - zestaw prezentowy do wszystkich rodzajów włosów • Zestaw do pielęgnacji włosów401,99 zł1 szt. (401,99 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productKérastaseGloss cream trio XMas Set - Zestaw prezentowy do włosów długich, skłonnych do puszenia się • Zestaw do pielęgnacji włosów305,29 złSugerow.339,21 zł (-10%)1 szt. (305,29 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productKérastaseChronologiste XMas Set - zestaw prezentowy anti-aging / zestaw do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów • Zestaw do pielęgnacji włosów393,97 złSugerow.437,74 zł (-10%)1 szt. (393,97 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productKérastaseGloss cream duo XMas Set - zestaw prezentowy do długich, skłonnych do puszenia się włosów • Zestaw do pielęgnacji włosów373,22 zł1 szt. (373,22 zł / 1 pcs)
LimitedNowośćlike productKérastaseGloss trio XMas Set - zestaw prezentowy do długich, skłonnych do puszenia się włosów • Zestaw do pielęgnacji włosów458,90 złSugerow.483,09 zł (-5%)1 szt. (458,90 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productKérastaseChronologiste Longevity Potion • Serum do włosów334,85 zł30 ml (11 161,67 zł / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Bain Hydra-Glaze Refill • Szampon do włosów178,01 złSugerow.238,93 zł (-25%)500 ml (356,02 zł / 1 l)