like productessencewhat the length! extreme lengthening waterproof • Tusz do rzęs17,96 zł10 ml (1796,00 zł / 1 l)
like productessencestudio nails UV GEL NAIL removal clips • Zmywacz lakieru do paznokci11,49 zł5 szt. (2,30 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productessencewhat the fake! press-on nails PRESS & GO DIY Style • Sztuczne paznokcie10,86 zł12 szt. (0,91 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productessenceTOP GLAZE top coat • Warst. wierzchnia lakieru do pazn.8,68 zł8 ml (10,85 zł / 10 ml)
Nowośćlike productessenceULTRA QUICK DRY and precise! nail glue • Klej do paznokci13,04 zł8 g (16,30 zł / 10 g)
Nowośćlike productessenceI LOVE LENGTH volume mascara waterproof • Tusz do rzęs13,04 zł9 ml (14,49 zł / 10 ml)
like productessenceI LOVE EXTREME eye set • Zestaw do makijażu oczu49,66 zł1 szt. (49,66 zł / 1 pcs)
like productessenceLash PRINCESS lengthening eye set • Zestaw do makijażu oczu39,17 złSugerow.45,74 zł (-14%)1 szt. (39,17 zł / 1 pcs)
like productessencelash WITHOUT LIMITS Extreme Lengthening & Volume WATERPROOF • Tusz do rzęs17,40 zł13 ml (1338,46 zł / 1 l)
like productessencestudio nails UV GEL NAIL Starter Set • Zestaw lakierów do paznokci78,44 zł1 szt. (78,44 zł / 1 pcs)
like productessencecall me Queen dramatic false lash effect waterproof • Tusz do rzęs17,40 zł12 ml (1450,00 zł / 1 l)
like productessenceHello, Good Stuff! Primer Serum Hydrate & Plump • Primer22,49 zł30 ml (749,67 zł / 1 l)
like productessencethe super peptide glossy lip butter set • Zestaw do makijażu ust39,20 zł1 szt. (39,20 zł / 1 pcs)
like productessenceSPACE GLOW Colour Changing Lipstick Set • Zestaw do makijażu ust30,48 zł1 szt. (30,48 zł / 1 pcs)