like productessenceI LOVE FLAWLESS SKIN matt + full coverage • Podkład w płynieod 26,99 zł30 ml (899,67 zł / 1 l)
like product3 Dostępne koloryessencebrow powder duo set • Puder do brwiod 13,04 zł2 g (65,20 zł / 10 g)
like productessencewhat the fake! GLASS SHINE Plumping Lip Filler • Błyszczyk do ust15,22 zł4 ml (38,05 zł / 10 ml)
like productessencewhat the length! extreme lengthening • Tusz do rzęs17,96 zł10 ml (1796,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productessenceCUTICLE REMOVER • Preparat do usuwania skórek8,68 zł8 ml (10,85 zł / 10 ml)
like product+2 więcejessencestudio nails UV GEL NAIL polish • Lakier do paznokci w żeluod 21,76 zł5 ml (43,52 zł / 10 ml)
like product+41 więcej+38 więcejessenceFOUNDATION stick • Podkład w sztyfcieod 17,99 złSugerow.21,76 zł (-17%)10 g (1799,00 zł / 1 kg)
Nowośćlike productessencewhat the fake! press-on nails PRESS & GO • Sztuczne paznokcie10,86 zł12 szt. (0,91 zł / 1 pcs)
like productessencewhat the fake! PRESS-ON NAILS manicure set - cat eye • Zestaw do pielęgnacji paznokci19,58 zł28 szt. (0,70 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productessenceUV GEL CLEANER nail cleaner • Zmywacz lakieru do paznokci13,04 zł110 ml (118,55 zł / 1 l)
like productessenceBRIGHTEN UP! • Podkład w poduszce19,15 złSugerow.23,94 zł (-20%)12 g (1595,83 zł / 1 kg)
like productessenceLash Princess Curl & Volume Mascara • Tusz do rzęs17,99 zł12 ml (1499,17 zł / 1 l)
like productessenceLash Princess False Lash Effect EXTREME waterproof • Tusz do rzęs17,96 zł12 ml (1496,67 zł / 1 l)
like productessence10IN1 Nail Repair Strengthening Treatment • Utwardzacz do paznokci13,04 zł8 ml (16,30 zł / 10 ml)
like productessencethe super balm glossy lip treatment • Balsam do ust15,22 zł5 ml (30,44 zł / 10 ml)
like productessenceCORRECT & CONCEAL colour correcting palette • Paleta korektorów13,04 zł4 g (32,60 zł / 10 g)
like productessenceGLOWcerin glycerin lip treatment • Maska do ustod 17,06 zł12 g (1421,67 zł / 1 kg)
like productessencepure NUDE sunlighter • Puder brązujący22,41 złSugerow.26,12 zł (-14%)8 g (28,01 zł / 10 g)
like productessenceCONCEAL like a PRO Colour Correcting Palette • Paleta korektorów13,49 zł4 g (33,73 zł / 10 g)
like product2 Dostępne koloryessencesoft touch duo eyeshadow • Cień do powiekod 9,98 zł2 g (49,90 zł / 10 g)
like productessenceUV RESCUE nail repair treatment • Olejek do paznokci13,46 zł8 ml (16,83 zł / 10 ml)
like productessencewhat the fake! PRESS-ON NAILS manicure set - bare white • Zestaw do pielęgnacji paznokci19,58 zł28 szt. (0,70 zł / 1 pcs)
like productessenceIt’s a RAINBOW BLING nail sticker • Naklejki na paznokcie7,61 zł27 szt. (0,28 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productessencewhat the fake! PRESS-ON NAILS manicure set - FRENCH CHROME • Zestaw do pielęgnacji paznokci19,58 zł28 szt. (0,70 zł / 1 pcs)